Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Odborná veřejnost (vzdělávání) > Celoživotní vzdělávání nelékařských zdravotnických pracovníků > Akreditované kvalifikační kurzy

 

Akreditované kvalifikační kurzy

Sanitář
Absolvováním akreditovaného kvalifikačního kurzu se získává způsobilost k výkonu příslušného zdravotnického povolání podle zákona č. 201/2017 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, v platném znění.

Nemocnice Jihlava, p. o. získala akreditaci k vykonávání kurzu Sanitář. Podrobnější informace naleznete na níže uvedeném odkazu.

 
 
 


 

Související odkazy

 • AKK Sanitář
  Milí zájemci,
  kurz Sanitář, který pořádá Nemocnice Jihlava, p. o. se otevírá 14.9.2021. Zájemci o kurz musí poslat přihlášku nejpozději do 10.9.2021.

  Pokud máte zájem nastoupit na kurz, prosím vyplňte níže uvedenou přihlášku. Vyplněnou přihlášku zašlete spolu s příslušnými dokumenty (kopie posledního vysvědčení a doklad o zdravotní způsobilosti od lékaře) na níže uvedenou adresu:

  Nemocnice Jihlava, p. o.
  Iva Zdarsová
  Vrchlického 59
  586 33 Jihlava
  tel.: 567157668 - sekretariát
 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti