Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Ambulance chronických ran

 

 
 

Ambulance chronických ran

Chronické rány


 

 

 

 

 

 

 

 

Ambulance pro léčbu chronických ran vznikla v roce 2003 pod vlivem stupňující se problematiky hojení ran. Tato ambulance je zaměřena na léčbu všech chronických a nehojících se defektů. Jejich nejčastější zástupci jsou defekty v terénu tzv. diabetické nohy (změny nohou u diabetiků), dále bércové defekty z důvodu tepenné i žilní nedostatečnosti, dekubity (proleženiny) a dehiscence (rozpuštění) chirurgických ran.

Zdravotnický tým ambulance chronických ran se skládá z lékařů a sester, vyškolených v dané problematice ve speciálních centerch.

Lékaři jsou vyškoleni v centrech České Republiky, ale také i v zahraničí, kde absolvovali kurz v Evropském chirurgickém insitutu (European Surgical Institute) v Hamburgu. Díky tomu je zde jak diagnostika, tak i léčba poskytována na evropské úrovni, což zahrnuje použití nejmodernějších speciálních materiálů. Tomu odpovídají i léčebné úspěchy této ambulance. To vše sebou přináší veliký zájem pacientů o tuto ambulanci, kterou navštěvují pacienti z celé republiky.

      Během několika let si těmito úspěchy v terapii a jejich prezentací na nejrůznějších lékařských seminářích a kongresech, získala ambulace prestiž a dostala se do celorepublikového povědomí. Nyní se zde jezdí školit nejen lékaří a sestry z České republiky, ale i ze Slovenska, tudíž se stala mezinárodním školícím centrem. Na posledním kongresu nehojících se ran v Pardubicích byla vyhodnocena přednáška lékařů této ambulnace jako nejlepší a byla prezentována v květnu 2007 v Glasgow na mezinárodním kongresu hojení ran - EWMA.

 

Ordinační hodiny ambulance chronických ran

 středa a čtvrtek 13:00 - 15:00

 telefon 567 157 276

 

 Kde nás najdete ?

V ambulantním traktu dostavby nové nemocnice, (pavilon B) v místě bývalé ambulance LSPP. Před návštěvou je nutné se telefonicky objednat na t.č. 567157276 na daný čas. Prosíme, volejte pouze v časech, kdy je ambulance v provozu, děkujeme.

 

Ambulance chron. ran

 
Zodpovídá: MUDr. Juraj Mosendz
Vytvořeno / změněno: 20.7.2007 / 20.7.2007

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies