Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Odborná veřejnost (vzdělávání) > Celoživotní vzdělávání nelékařských zdravotnických pracovníků

 

Celoživotní vzdělávání nelékařských zdravotnických pracovníků

Celoživotní vzdělávání lékařů
 
 

Související odkazy

 • SanitářAkreditované kvalifikační kurzy
  Absolvováním akreditovaného kvalifikačního kurzu se získává způsobilost k výkonu příslušného zdravotnického povolání podle zákona č. 201/2017 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, v platném znění.

  • AKK Sanitář
   Milí zájemci,
   kurz Sanitář, který pořádá Nemocnice Jihlava, p. o. se otevírá 14.9.2021. Zájemci o kurz musí poslat přihlášku nejpozději do 10.9.2021.

   Pokud máte zájem nastoupit na kurz, prosím vyplňte níže uvedenou přihlášku. Vyplněnou přihlášku zašlete spolu s příslušnými dokumenty (kopie posledního vysvědčení a doklad o zdravotní způsobilosti od lékaře) na níže uvedenou adresu:

   Nemocnice Jihlava, p. o.
   Iva Zdarsová
   Vrchlického 59
   586 33 Jihlava
   tel.: 567157668 - sekretariát
 • Certifikovaný kurzCertifikované kurzy
  Certifikovaný kurz uskutečňuje akreditované zařízení, kterému byla udělena či prodloužena akreditace Ministerstvem zdravotnictví.

  Certifikovaným kurzem zdravotničtí pracovníci nebo jiní odborní pracovníci získávají zvláštní odbornou způsobilost pro úzce vymezené zdravotnické činnosti, které prohlubují získanou odbornou nebo specializovanou způsobilost. Certifikovaným kurzem nelze nahradit získání odborné nebo specializované způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání.

  Seznam certifikovaných kurzů naleznete v odkazu níže.

 • Specializační vzděláváníSpecializační vzdělávání
  Specializační vzdělávání (dále jen SV) je jednou z forem celoživotního vzdělávání, které je stanoveno v § 53 – 54 zákona č. 96/2004 Sb., zákon o nelékařských zdravotnických povoláních, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon č. 96/2004 Sb.“).

  Účelem SV zdravotnických pracovníků a jiných odborných pracovníků je získání specializované způsobilosti k výkonu specializovaných činností příslušného zdravotnického povolání dle § 54 – 164, vyhlášky č. 55/2011 Sb., o činnostech zdravotnických pracovníků a jiných odborných pracovníků.

 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Vzdělávání > Celoživotní vzdělávání nelékařských zdravotnických pracovníků

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti