Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Nechirurgické obory > Kardiologické oddělení > Charakteristika oddělení

 

Charakteristika oddělení

 

 
 

logo

 

 

                                                                Kardiologické oddělení

 

Dne 18.9.2001 bylo na žádost Nemocnice Jihlava p.o. projednáno Českou kardiologickou společností zřízení pracoviště invazivní kardiologie. Výbor České kardiologické společnosti v souladu s koncepcí Národního kardiovaskulárního programu v České republice vznik tohoto pracoviště doporučil. Pracoviště invazivní kardiologické a intervenční kardiologie bylo vybudováno v areálu jihlavské nemocnice v prvním pololetí roku 2007. A pod názvem Kardiocentrum Vysočina a.s. zahájilo svoji činnost 18.9.2007. V návaznosti na otevření Kardiocentra Vysočina a.s. dochází 1.2.2008 ke vzniku samostatného kardiologického oddělení. Vybudováním těchto dvou pracovišť byla splněna podmínka pro zavedeni včasné a dostupné moderní kardiologické péče v kraji Vysočina. Hlavní náplní činnosti je péče o pacienty a akutním koronárním syndromem pro spádovou oblast kraje Vysočina – 520 000 obyvatel.

 Kardovaskulární centra ČR

 

 

 
Zodpovídá: Nemocnice Jihlava
Vytvořeno / změněno: 23.3.2011 / 28.12.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies