Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Evropské fondy > Komplexní onkologické centrum > Co je Komplexní onkologické centrum ?

 

Co je to KOC ?

 

 
 

Nemocnioce - ozařovny

Komplexní onkologické centrum Jihlava

Komplexní onkologická centra byla definována v rámci Národního onkologického programu České onkologické společnosti ČSL JEP. Každé takové centrum musí splňovat určená personální, materiálně technická a organizační kritéria. Tato centra tvoří páteřní síť onkologické péče v České republice a poskytují nejnovější dostupnou péči, která je v České republice schválená. V jednotlivých regionech onkologická centra spolupracují s dalšími onkologickými pracovišti a onkologickými ambulancemi.

 

Onkologické oddělení Jihlava patří mezi 13 onkologických pracovišť, která získala statut Komplexní onkologické centrum /vyhláška MZ ČR/.  KOC Jihlava spolu s pracovišti v H. Brodě, Pelhřimově, Třebíči a Novém Městě na Moravě tvoří ucelenou síť onkologické péče na Vysočině.

 
Zodpovídá: Nemocnice Jihlava
Vytvořeno / změněno: 23.2.2011 / 23.2.2011

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies