Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Chirurgické obory > Chirurgické oddělení > COVID-19

 

COVID-19

covid
Zde naleznete výčet platných opatření a omezení chirurgického provozu v souvislosti s pandemií COVID 19 vždy v aktuální formě.
 

 
 

Postupně v souladu s příznivou epidemiologickou situací obnovujeme provoz odborných ambulancí a operativu. Pokud Vám byl zrušen termín návštěvy odborné ambulance, objednejte se prosím telefonicky na příslušné ambulanci. Pacienti jímž byl zrušen termín operace budou našimi lékaři telefonicky kontaktováni. Objednáváme již k operačním výkonům v celém rozsahu. Dovolujeme si však upozornit, že zdravotnická zařízení stále představují zvýšené epidemiologické riziko a je nutno nadále respektovat a dbát na hygienická a další opatření.


Prosíme nadále nenavštěvujte Nemocnici bez závažného důvodu ohrožujícího Vaše zdraví, chráníte tím před rizikem nákazy virem COVID-19 zdraví své i zdravotníků, které můžete potřebovat, až budete opravdu nemocní.


 
Zodpovídá: MUDr. Jiří Laštůvka
Vytvořeno / změněno: 3.4.2020 / 3.4.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti