Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Chirurgické obory > Chirurgické oddělení > COVID-19

 

COVID-19

covid
Zde naleznete výčet platných opatření a omezení chirurgického provozu v souvislosti s pandemií COVID 19 vždy v aktuální formě.
 

 
 

Epidemiologická situace je v tuto chvíli nepříznivá:

od 5.10.2020 je zcela zastavena operativa u výkonů, které snesou odkladu, tito pacienti budou průběžně telefonicky kontaktováni a informováni jak o zrušení jejich výkonu, tak po uklidnění situace s nabídkou náhradního termínu. Zůstává zachována akutní a onkologická operativa.

Je zastaven provoz odborných ambulancí, akutní stavy či zhoršení chronických chorob, původně spadajících pod tyto specialisty, budou ošetřeni ve všeobecné chirurgické ambulanci urgentního příjmu.

Dovolujeme si upozornit, že zdravotnická zařízení představují zvýšené epidemiologické riziko a je nutno respektovat hygienická opatření.

Prosíme nenavštěvujte Nemocnici bez závažného důvodu ohrožujícího Vaše zdraví, chráníte tím před rizikem nákazy virem COVID-19 zdraví své i zdravotníků, které můžete potřebovat, až budete opravdu nemocní.

 
Zodpovídá: MUDr. Jiří Laštůvka
Vytvořeno / změněno: 3.4.2020 / 2.10.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti