Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Informace pro pacienty

 

Další z pavilonů jihlavské nemocnice mění kabát

diagn
V těchto dnech dělníci začali pracovat na diagnostickém pavilonu jihlavské nemocnice. V budově vymění okna a dveře, opraví střechu a zateplí plášť. Barva bude přírodní, laděná do hnědého odstínu.
 

 
 

V pavilonu se nachází oddělení zobrazovacích metod, hematologicko-transfúzní oddělení a oddělení klinické biochemie, mikrobiologie a imunologie, učebny a lékařská knihovna. V budově bude větší komfort pro pacienty, i personál. Významně se také díky zateplení a výměně oken ušetří za vytápění. Navíc budou mít více pohodlí všichni pacienti, kteří míří na hematolologickou ambulanci: „Dosud byl vchod na ambulanci z neutěšeného prostoru, pacienti museli chodit přímo zvenku a často bloudili. To se nyní změní, ambulanci přemístíme jen o pár metrů tak, že vchod bude mít přímo z prostor nemocnice. Je tam výtah, takže problém nebudou mít ani méně pohybliví pacienti,“ vysvětluje provozně-technický náměstek Alexandr Filip.

V těchto chvílích je proto na několik týdnů kvůli opravám přemístěn vchod do hematologické ambulance. Tam se pacienti dostanou z Kardiocentra, jehož vstup je z ulice Vrchlického. Vchod je označený.

Celkově vyšel projekt „Úspory energií v zařízeních zřizovaných Krajem Vysočina III – Nemocnice Jihlava – diagnostický pavilon“ na 18,7 milionu korun. Projekt byl financován Krajem Vysočina. V plánu je na příští rok rekonstrukce interního pavilonu. Opravit by se měly například koupelny a toalety, nebo rozvody. V těchto chvílích se už zahájily přípravy na výběr projektu.

  Diagnostický pavilon

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 30.4.2014 / 30.4.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies