Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Dětskou ambulanci zdobí nové pohádkové postavičky

výzdoba
Na dětském oddělení jihlavské nemocnice přibyli sloni s tužkami v ruce, barevné rybičky na stěnách, nebo krávy se štětkami. Děti se tak v nemocnici už nemusejí bát. „Chceme, aby se tady děti a rodiče cítili co nejlépe. Přestože tu tráví třeba jen tři dny, je to zásah do jejich života. Jsme proto moc rádi, když se někdo rozhodně pomoci nám s výzdobou. Každé zlepšení nám a hlavně dětem pomůže,“ říká primář dětského oddělení Milan Svojsík.
 

 
 

Nová výzdoba postaviček Krkounů stála padesát tisíc korun. Vše mohlo být pořízeno díky portálu www.skrz.cz., který výzdobu financoval. Tyto postavičky zpříjemňují dětem pobyt v dalších pěti českých nemocnicích.

Pokud byste také rádi pomohli s výzdobou dětského oddělení, přivítáme vaši pomoc. V případě zájmu se obraťte na dětské oddělení jihlavské nemocnice.

 

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 27.9.2012 / 27.9.2012

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu