Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Dietologická poradna a Nutriční poradna - archiv dokumentů

 
 
 

Dietologická poradna

Dietologická poradna se zabývá léčebnou výživou v celé škále různých onemocnění (diabetes mellitus, onemocnění žlučníku, slinivky břišní, kardiovaskulárního systému apod.). Pro velký zájem veřejnosti byla navíc rozšířena o nadstandardní služby v oblasti redukce hmotnosti a poruch příjmu potravy. Poradna poskytuje péči jak hospitalizovaným pacientům, tak i široké veřejnosti.

 

 

Nutriční poradna

Nutriční terapeutky  této poradny se zaměřují především na normalizaci hmotnosti klientů. Výsledkem jejich snažení je nejen snížení hmotnosti klientů, ale i vymizení jejich zdravotních komplikací a celkové ozdravení organismu. Za první návštěvu zaplatíte 210,- Kč a za každou další  85,- Kč.  

 

 

 

Obě poradny jsou začleněny do Edukačního centra Nemocnice Jihlava, které se nachází ve 3. patře interního pavilonu. Dietologická poradna funguje každé pondělí v dopoledních hodinách,  v nutriční poradně vás přivítají každé úterý dopoledne. Na konzultaci je třeba se objednat – na telefonních číslech 567 157 869 a 567 157 838!

 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Dietologická poradna a Nutriční poradna

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies