Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Nechirurgické obory > Rehabilitační oddělení > Spektrum péče

 

Služby oddělení

 
 
 

 

Fyzikální medicína je zajištěna na úseku elektroléčebném a vodoléčebném. Máme k dispozici několik vodoléčebných proudů (vířivá koupel, podvodní masáž, perličková koupel),  elektroléčebných proudů včetně distanční elektroterapie, magnetoterapii, léčbu ultrazvukem a laserem.

 

Používají se zde i speciální metody jako např. míčkování, sensomotorické stimulace, cvičení dle Mc Kenzieho, mobilizace a manipulace páteře, cvičení pánevního dna, léčení funkční sterility metodou paní Mojžíšové, léčení inkontinence, cvičení na míči, na nestabilních plochách, nácvik správného dýchání apod.

 

Nelze opomenout psychosomatické souvislosti (tělesné onemocnění a psychika člověka).

 

Klientům nabízíme i program přímo hrazených aktivit, které zahrnují například laseroterapii, baňkování i masáže, jejich kompletní seznam a ceny naleznete v záložce Ceník placených procedur.

 

Pro pacienty s roztroušenou sklerosou, po cévní mozkové příhodě, se spasticitou centrálního původu (při postižení mozku nebo míchy) a pacienty s inkontinencí moče, případně stolice, jsme zavedli specializované ambulance.

 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies