Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Odborná veřejnost (vzdělávání)

 

Vzdělávání

 
 

Související odkazy

 • Celoživotní vzdělávání lékařůCeloživotní vzdělávání nelékařských zdravotnických pracovníků
  • SanitářAkreditované kvalifikační kurzy
   Absolvováním akreditovaného kvalifikačního kurzu se získává způsobilost k výkonu příslušného zdravotnického povolání podle zákona č. 201/2017 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, v platném znění.

  • Certifikovaný kurzCertifikované kurzy
   Certifikovaný kurz uskutečňuje akreditované zařízení, kterému byla udělena či prodloužena akreditace Ministerstvem zdravotnictví.

   Certifikovaným kurzem zdravotničtí pracovníci nebo jiní odborní pracovníci získávají zvláštní odbornou způsobilost pro úzce vymezené zdravotnické činnosti, které prohlubují získanou odbornou nebo specializovanou způsobilost. Certifikovaným kurzem nelze nahradit získání odborné nebo specializované způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání.

   Seznam certifikovaných kurzů naleznete v odkazu níže.

  • Specializační vzděláváníSpecializační vzdělávání
   Specializační vzdělávání (dále jen SV) je jednou z forem celoživotního vzdělávání, které je stanoveno v § 53 – 54 zákona č. 96/2004 Sb., zákon o nelékařských zdravotnických povoláních, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon č. 96/2004 Sb.“).

   Účelem SV zdravotnických pracovníků a jiných odborných pracovníků je získání specializované způsobilosti k výkonu specializovaných činností příslušného zdravotnického povolání dle § 54 – 164, vyhlášky č. 55/2011 Sb., o činnostech zdravotnických pracovníků a jiných odborných pracovníků.

 • Akreditace lékařských oborůSpecializační vzdělávání lékařů
  Ministerstvo zdravotnictví vydalo rozhodnutí o udělení akreditace podle zákona č. 95/2004 Sb. o podmínkách získávání a uznávání odborné způsobilosti a specializované způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání lékaře těmto oborům v Nemocnici Jihlava, p. o.

 • StážeStáže
  Zdravotničtí pracovníci ucházející se o stáž (vykonání odborné praxe) v Nemocnici Jihlava, p. o. postupují podle pokynů uvedených v níže uvedeném souboru Informace pro stážisty.

  Obdobně postupují rovněž studenti při zajišťování svých individuálních praxí, více informací naleznete v souboru Informace pro studenty.

 • Rezidenční místaRezidenční místa
  Projekt je zaměřen na podporu vzdělávání nelékařských a lékařských zdravotnických pracovníků ve vybraných oborech specializačního vzdělávání.

 • Konference, semináře
  • Konference_LékařiLékařské profese
   Nemocnice Jihlava, p. o. pořádá konference a semináře pro lékaře, které jsou akreditované.

   Seznam konferencí a seminářů naleznete v sekci Jihlavské medicínské akademie (JIMEA) či kontaktujte referentku vzdělávání Ivu Zdarsovou, zdarsovai@nemji.cz.

  • Konference_nelékařiNelékařské profese
   Nemocnice Jihlava, p. o. pořádá konference a semináře pro nelékaře. Každý účastník obdrží certifikát s počtem hodin.


   Seznam konferencí a seminářů naleznete v sekci Jihlavské medicínské akademie (JIMEA) či kontaktujte referentku vzdělávání Ivu Zdarsovou, zdarsovai@nemji.cz.

 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Vzdělávání

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies