Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Dva pokoje na geriatrii dostaly nový kabát

web
Nové posezení pro návštěvy, barevné povlečení a tapeta. To jsou novinky, které čekají pacienty na dvou pokojích oddělení geriatrické a následné péče jihlavské nemocnice. Nové je také posezení na chodbách pro návštěvy.
 

 
 

„Chceme, aby se u nás pacienti cítili co nejlépe, a příjemné prostředí hraje svoji roli,“ říká primářka Eva Balnerová. Na oddělení se rozhodli, že na nadstandardní pokoje pořídí doplňky, které zázemí zútulní. „Pořídili jsme tapetu, nakoupili jsme barevné povlečení, koupili posezení pro návštěvy. Nové věci jsou na obou našich nadstandardních pokojích,“ doplňuje vrchní sestra Dana Polodnová. Na oddělení geriatrické a následné péče mají dva nadstandardní pokoje, jeden jednolůžkový a druhý dvojlůžkový.

Nové posezení pro návštěvy a pacienty jsou v podobě stolečku, židlí a sedací soupravy také na chodbě. Celkově vybavení stálo dvacet tisíc korun. Na oddělení geriatrické a následné péče je ročně hospitalizováno zhruba 400 pacientů.

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

gerfge

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 5.4.2018 / 5.4.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu