Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Nechirurgické obory > Oddělení geriatrické a následné péče > Informace pro pacienty

 

Edukační poradna pro Alzheimerovu demenci

 

 
 

Poradna pro pacienty postižené Alzheimerovou demencí a jejich příbuzné se koná každé sudé pondělí - dle zájmu a po telefonické domluvě na tel. č. 567157188 nebo 567157722.

Součástí těchto setkání bude řešení Vašich konkrétních problémů a také informace o zařízeních, která poskytují specializovanou péči pro klienty s Alzheimerovou demencí. Naše geriatrická ambulance se specializuje na péči o takto nemocné. Provádíme komplexní vyšetření včetně testování, které určí, zda se jedná o Alzheimerovu demenci či jiné onemocnění.

Pacienta pak nadále sledujeme a korigujeme jeho léčbu, nabízíme  i materiál pro kognitivní trénink v domácím prostředí a poskytujeme poradenství v oblasti sociální.

 
Zodpovídá: MUDr. Eva Balnerová
Vytvořeno / změněno: 4.2.2010 / 4.2.2010

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti