Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava Audiozprávy

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Diagnostické obory > Patologicko-anatomické oddělení > Historie oddělení

Historie oddělení

Patologicko-anatomické oddělení  nemocnice v Jihlavě začalo pracovat na podzim roku 1948, což dokládají první pitevní protokoly od profesora MUDr. Pavlici. Ze starého nemocničního areálu se naše oddělení v roce 2002 přestěhovalo do přístavby chirurgického pavilonu,  je umístěno v západní části prvního podlaží pod oddělením ARO.

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu