Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Nechirurgické obory > Oddělení geriatrické a následné péče > Historie oddělení

 

Historie oddělení

 

Původně samostatná Léčebna dlouhodobě nemocných byla otevřena v r. 1988. Později  se stala Oddělením dlouhodobě nemocných Nemocnice Jihlava s 88 lůžky.

Dnes je Oddělením geriatrické a následné péče se 70 lůžky a dále provozujeme  Stanicí paliativní péče s 15 lůžky.

OGNP je především základnou oboru geriatrie.

Vnitřní diferenciace lůžek je na lůžka geriatrická, kam jsou přijímání pacienti staršího věku s chronickými chorobami a se specifickými problémy ve stáří, které vedou ke zhoršení soběstačnosti a ztrátě funkčního potenciálu. Dále jsou k dispozici lůžka následné rehabilitace určená pacientům s potřebou dlouhodobé rehabilitace a lůžka ošetřovatelská, kde již byla stanovena diagnóza a léčebný postup, ale tito pacienti vyžadují dlouhodobou nebo trvalou ošetřovatelskou péči. Cílem na  Stanici paliativní péče je důstojná a kvalitní péče o pacienty s nevyléčitelným onemocněním.

obr
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies