Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Hlavní vchod do nemocnice se až do podzimu uzavře

web
Až do konce října se uzavře hlavní vchod do jihlavské nemocnice z ulice Vrchlického. Projde kompletní rekonstrukcí a s ním oba spojovací mosty mezi diagnostickým a interním pavilonem a také mezi interním pavilonem a příjmem „B“. Na všech místech se vymění okna, zateplí plášť a vymění střecha. Opravy vyjdou na téměř 25 milionů korun. Změny nastanou už od pondělí 9. července.
 

 
 

Hlavní vchod do jihlavské nemocnice se dočasně přesune o několik metrů. Stane se jím vchod z parkoviště u urgentního příjmu s příjezdem z ulice Vrchlického. Největší omezení to bude pro ty, kteří chodí směrem z centra města do nemocnice pěšky, nebo parkují právě u hlavního vchodu. Ujít budou muset několik desítek metrů navíc: „Trasu, která se bude muset k náhradnímu hlavnímu vchodu použít, označíme. Lidé budou muset až do konce října ujít o pár metrů navíc, ale věříme, že zásadnější omezení to pro ně znamenat nebude,“ upřesňuje provozně-technický náměstek Alexander Filip.

V pavilonu je informační a kontaktní centrum, lékárna, zdravotní pomůcky v přízemí a v prvním patře obchody a ORL ambulance. Rekonstrukce zahrnuje ještě oba spojovací mosty a příjem „B“, kde se vymění okna, zateplí plášť budovy a vymění střešní plášť. Budovy dostanou nový kabát, kdy celá akce vyjde na celkem 24 795 735 korun včetně DPH. Opravy potrvají do konce října.

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

obr

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 2.7.2018 / 2.7.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu