Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Diagnostické obory > Hematologicko-transfuzní oddělení > Certifikáty > Externí hodnocení kvality

 

Informace pro dárce krve a kostní dřeně

Milí dárci,
níže najdete informace týkající se darování krve - kde můžete zaparkovat, co jíst před odběrem a po odběru, jak se můžete k odběru objednat a potřebné kontakty. Dále zde získají informace ti, kdo se chtějí zaregistrovat do Českého registru dárců krvetvorných buněk.

 
 
 


Je nutné, abyste při návštěvě našeho OS měli řádně nasazený respirátor třídy FFP2/KN95/N95 nebo nanoroušku! Chráníte sebe, nás i ostatní dárce. Děkujeme za pochopení a ohleduplnost.


Darování po očkování proti Covid-19

- odklad záleží na aplikované vakcíně, pokud se nevyskytnou další obtíže. Podrobnější informace v Kritériích vhodného dárce a cestování.


Rekonvalescentní plazma - hledáme dárce

Spolupracujeme s OS Třebíč a TTO FN Brno na hledání dárců vyléčených z nemoci Covid-19. Pokud splňujete podmínky uvedené níže, objednejte se na telefonním čísle 800 700 061 v časech od 6:30 do 14: hod.


Podmínky pro dárce rekonvalescentní plazmy

1) Prodělání nemoci Covid-19 (pozitivní test).

2) Muž ve věku 18-60 let.

3) Chtít pomoci - odběr by proběhl v Třebíči nebo v Brně. Je potřeba odebrat přímo plazmu, kterou na našem OS neodebíráme. Odběrem přímo plazmy se získá až 850 ml plazmy a dárce může darovat častěji než při odběru plné krve, kdy se získává pouze cca 200 ml plazmy. Pozor, v komerčních centrech se neodebírá rekonvalescentní plazma pro léčbu pacientů s Covid!

4) Darovat lze 2 týdny od ukončení nařízené izolace/karantény a jen pokud se cítíte zdrávi.


www.fnbrno.cz/darce, facebook Třebíč nebo Brno


Děkujeme, že pomáháte ;-)


 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Diagnostické obory > HTO – Hematologicko-transfuzní oddělení > Informace pro dárce krve a kostní dřeně

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti