Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Informace pro dárce krve

web
Milí dárci, pro Vaše pohodlí měníme systém parkování v naší nemocnici. Vaší pomoci si velmi vážíme, připravili jsme pro Vás benefit bezplatného parkování v celém areálu a nejenom na vyhrazených místech.
 

 
 
  1. Při příjezdu k darování krve zaparkujte na placených parkovištích Nemocnice Jihlava p. o. K odběru si s sebou vezměte parkovací lístek.
  2. Po odběru Vám sestra parkovací lístek označí. Takto označený parkovací lístek Vám na Informačním centru nemocnice naše pracovnice zvalidují. Poté můžete opustit placené parkoviště bez placení do 30 minut od validace.

Věříme, že Vám tento postup při parkování zjednoduší a zpříjemní pobyt u nás. Děkujeme, že darováním své krve pomáháte zachraňovat životy našich pacientů.


obr

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 30.5.2023 / 30.5.2023

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies