Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Informace pro pacienty > Informace pro návštěvy

 

Informace pro návštěvy

 
Vážení,
návštěvy jsou v naší nemocnici nyní kvůli epidemiologické situaci zakázány. Výjimky jsou na dětském oddělení, paliativní stanici a také na porodnici. Vždy ale po domluvě s ošetřujícím lékařem a při dodržení hygienických podmínek, děkujeme za pochopení.

Informace pro tatínky u porodu a dalšího doprovodu : Neočkované testujeme přímo na místě, poplatek za test je 201 korun. Mimo pracovní dobu může tatínek uhradit otec částku na bankovní účet nemocnice č. 18736681/0100 s variabilním symbolem 208 602 601 nebo pomocí regulačního poplatku 2 x 90Kč, pokud nemá k dispozici mobilní banku. Více informací ohledně podmínek vstupu na porodní sál najdete na tomto odkazu.


NÁVŠTĚVY V NAŠÍ NEMOCNICI V BĚŽNÉM REŽIMU

Na všech našich lůžkových odděleních jsou povoleny návštěvy o délce 30 minut, konkrétní čas není stanoven a je daný po domluvě s ošetřujícím lékařem. Na návštěvu prosíme přijďte v počtu nejvíce 2 osoby/pacient. Nezapomeňte si respirátor. 
Prokažte se očkováním, platným laboratorním negativním antigenním (24 hodin) nebo PCR testem (72 hodin), nebo potvrzením o prodělaném onemocnění Covid 19 nejdéle 180 dní zpětně. 
Návštěvy na paliativní péči jsou řešeny individuálně po dohodě s ošetřujícím lékařem a s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu pacienta.

obr
NÁVŠTĚVY NA JEDNOTKÁCH JIP

Na základě vyhlášky č. 306/2012 Sb. musí návštěvy na pracoviště akutní lůžkové intenzivní péče použít ochranný oděv. Ten zakoupíte v automatu u vchodu na urgentní příjem, nebo u vstupu na kardiologickou a traumatologicko-ortopednickou JIP, nebo v naší lékárně. Ochranný oděv v automatu stojí 40 korun a můžete do něj vhazovat pouze desetikoruny. Měnička na peníze se nachází o patro níže, u hlavní pokladny. Děkujeme za pochopení.

os os od


 

Kontext

Umístění: Menu > Mapa stránek > Hlavní menu > Informace pro pacienty > Informace pro návštěvy

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies