Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Informace pro návštěvy

web
Pokud se chystáte do nemocnice na návštěvu Vašich blízkých a pociťujete jakékoliv příznaky respiračního onemocnění (kašel, rýma, kýchání, teplota…), zůstaňte prosím doma a nešiřte onemocnění dále. Chráníte tak hospitalizované pacienty od nebezpečných komplikací, které mohou výrazně zhoršit jejich zdravotní stav.
 

 
 

Pokud na návštěvu půjdete, dodržujte prosím, základní hygienické zásady: myjte a dezinfikujte si často a opakovaně ruce. Při kašli a kýchání si kapesníkem zakrývejte nos a ústa. Po použití kapesník vyhoďte do koše a důkladně si poté umyjte ruce. Nedotýkejte se rukama obličeje, nemněte si oči - snížíte tím riziko přenosu viru prostřednictví rukou z kontaminovaných předmětů. Nepůjčujte si mobilní telefony, sklenice, příbory, u dětí hračky. Při zdravení se vyhněte podávání rukou, objímání a líbání. Vyvarujte se přímému kontaktu s lidmi, kteří mají nachlazení nebo chřipku.

 

Zákaz návštěv v jihlavské nemocnici zatím vyhlášen není. V případě, že se situace změní, obratem Vás budeme informovat a zpráva bude vyvěšena na našich webových stránkách. Děkujeme. 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 7.2.2018 / 7.2.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu