Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Chirurgické obory > Urgentní příjem > Informace pro pacienty

 

Informace pro pacienty

 

Ke kontrolním vyšetřením a převazům se dostavte pouze ve všední dny v čase 7:00-14:00


Odvezli Vám blízkého do nemocnice? Hledáte telefonní číslo do ambulance? 

Pokud vám odvezla Zdravotnická záchranná služba blízkého do naší nemocnice, zdravotníci Vám rádi podají informace. Vyčkejte prosím alespoň hodinu po základním vyšetření v nemocnici. Děkujeme předem za Vaši trpělivost, volat můžete na recepci urgentního příjmu  567 157 710.


Milí pacienti, pokud máte vystavenou pracovní neschopnost v naší nemocnici, nabízíme Vám nově možnost vyřízení její změny elektronicky. Nově tak nemusíte nikoho kontaktovat v nemocnici telefonicky. Vše potřebné najdete na odkazu www.nemji.cz/neschopenka


Pacient si po příchodu do čekárny odebere v terminálu pořadové číslo, se kterým bude volán nejprve k recepci, a poté do příslušné ambulance. 


Upozornění: čekací doba na ošetření se může prodloužit, pokud záchranáři přivezou pacienta, který vyžaduje akutní ošetření. U odložitelné péče se čekací doba může rovněž prodloužit. Kapacita oddělení je limitována prostorově a personálně a nelze vyhovět všem najednou. Čekání na ošetření však zdaleka nedosahuje délky, která je běžná v zahraničí na podobných odděleních.

Děkujeme za pochopení.

Co si vzít s sebou: je potřeba mít doklad o zdravotním pojištění, osobní průkaz. Mimo stavy bezprostředního ohrožení života není povinností zdravotního personálu poskytnout ošetření. URGENT

Poskytování informací o pacientech: jsou vázány na souhlas pacienta. Pokud nedá nemocný souhlas, nelze poskytnout informaci o jeho zdravotním stavu. Telefonicky poskytujeme informace pouze v omezené šíři jako např.: že byl nebo nebyl pacient ošetřen a zda šel domů nebo zůstal v nemocnici. Snažíme se dle situace vyhovět, ale musíme mít na mysli legislativní povinnost. Mějte prosím pochopení, jde o ochranu práv a soukromí pacienta, nikoli neochotu personálu.

Doprava do nemocnice a domů: měli by jste být připraveni na možnost, že budete hospitalizováni i na možnost, že půjdete domů. Doprava sanitou na náklady zdravotního pojištění je určena výhradně pacientům, kteří nemohou z vážných zdravotních důvodů cestovat hromadnou dopravou nebo osobním autem. Na sanitu domů není automatický nárok jen proto, že vás sanita do nemocnice dovezla. Na vaše přání taxi  rádi zavoláme.

 

 

 

Kontext

Umístění: Menu > Mapa stránek > Tématická nabídka > Chirurgické obory > Urgentní příjem > Informace pro pacienty

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies