Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Informace z naší porodnice

obr
Milé nastávající maminky a tatínkové, současná epidemiologická situace je náročná pro všechny. Bohužel ani u nás, přestože jsme zastánci přítomnosti tatínka u porodu, to není možné. Nejčastější dotazy jsme shrnuli níže v dokumentu.
 

 
 


Milé nastávající maminky a tatínkové,

V Jihlavě jsme zastánci přirozeného porodu a přítomnosti tatínka u porodu. Vycházíme vstříc dulám, snažíme se neustále posouvat, jezdíme na školení, zavádíme novinky. Bohužel současná epidemiologická situace není dobrá a my všichni se tomu musíme přizpůsobit. Znamená to tedy, že v současné chvíli nemůže být tatínek u porodu. Snažíme se všichni ze všech sil, abychom Vám byli na místě i my oporou. Často se nás ptáte, jestli musíte mít při porodu roušku, jak probíhá pobyt v nemocnici po porodu. Sepsali jsme Vaše nejčastější dotazy a odpovědi naleznete níže.

P.S. roušku můžete mít vlastní, ale rádi Vám ji u nás poskytneme

Jsme s Vámi,

Váš tým porodnice

 

obr
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 23.3.2020 / 23.3.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti