Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Intermediární centrum perinatální péče

 

 
 

JIPNemocnice Jihlava je centrem perinatální péče. Zajišťuje péči o porody od ukončeného 32. týdne těhotenství, nebo od dosažení ultrazvukového odhadu hmotnosti plodu/ů cca 1 500 g. Péče o takovéto novorozence je pak vedena odborníky novorozenecké jednotky intenzivní péče.

Pokud dojde k rozvoji nezastavitelné děložní činnosti, nebo je těhotenství nutno z jakéhokoliv důvodu ukončit před dosažením výše zmíněné hranice, je smluvně zajištěna péče s Ústavem péče o matku a dítě v Praze – Podolí a matka s plodem v děloze je transferována sanitkou (tzv. transport in utero) nebo helikoptérou RZP v doprovodu lékaře na perinatální centrum tohoto pracoviště k další léčbě, eventuálně k porodu vysoce rizikového novorozence.

 
Zodpovídá: Nemocnice Jihlava
Vytvořeno / změněno: 24.2.2012 / 8.12.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies