Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Diagnostické obory > Hematologicko-transfuzní oddělení

 

Jak se k nám dostanete a parkování

 

 
 

Vstup pro dárce krve je samostatným schodištěm z boku diagnostického pavilonu, viz fotografie níže. Naproti je parkoviště, kde jsou pro dárce krve vyhrazena 4 parkovací místa - je však nutné si v šatně dárců vyzvednout parkovací kartu, aby vaše auto nebylo odtaženo.

Ostatní dárci mohou zaparkovat na kterémkoliv parkovišti Nemocnice Jihlava a přinést si parkovací lístek k odběru pro potvrzení. Po odběru krve vám parkovací lístek potvrdíme razítkem v evidenci odběrového střediska. Do 15 minut si ho můžete vystornovat na informačním centru nemocnice. Poté do 15 minut můžete opustit parkoviště bez zaplacení parkovného.

 

Vstup je otevřen pouze v době odběrů krve na odběrovém středisku.

 

Dárci kostní dřeně mohou využít tento vchod pouze v době, kdy je otevřen. Pokud jste domluveni na pozdější hodinu, musíte přijít k Hematologicko-transfuznímu oddělení (HTO) a zde zazvonit. HTO naleznete v Diagnostickém pavilonu D, v 1. patře nad rentgeny. 


o

 

 
Zodpovídá: Irena Francálková
Vytvořeno / změněno: 15.5.2014 / 15.5.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu