Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Chirurgické obory

 

Jednotka intenzivní péče

 

 
 

Jednotka intenzivní péče (JIP) chirurgických oborů

 

Vchod

      Oddělení JIP je v dostavbě nemocnice moderně vybavené, poskytuje péči na vysoké úrovni. Je zde 14 lůžek kompletně vybavených pro pro intenzivní monitoraci a péči. Skládá se ze 2 částí. Menší má 6 lůžek - 3 ve formě samostatných boxů a jeden 3-lůžkový pokoj. Větší část o 8 lůžkách pozostává ze 2 samostatných boxů a dvou 3-lůžkových pokojů.

      V zásadě zde hospitalizujeme pacienty u kterých jsou ohroženy životní funkce, nebo u kterých je vysoké riziko ohrožení životních funkcí. Spektrum pacientů, o které zde pečujeme je široké, protože se jedná o multioborovou JIP chirurgických oborů. Hospitalizujeme zde pacienty vyžadující intenzivní péči vlastního chirurgického oddělení, dále traumatologického, ortopedického, urologického a gynekologického oddělení. Nejčastěji se jedná o pacienty po závažných operačních výkonech, nebo po vážných úrazech.

      O pacienty pečuje tým zdravotníků vyškolených v intenzivní péči v spolupráci s konziliárními lékaři ostatních oddělení nemocnice zejména ARO, interniho a kardiologického oddělení.

      Vedoucím lékařem je MUDr. Světla Procházková, staniční sestra je Vladislava Rosická.

 

Kde nás najdete?

V 1. patře dostavby (pavilon B)

 

Lůžka

Konzola
 
Zodpovídá: MUDr. Juraj Mosendz
Vytvořeno / změněno: 31.3.2011 / 31.3.2011

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti