Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Kde nás najdete

 

 
 

Hematologicko-transfúzní oddělení (HTO) Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace je umístěno na druhém podlaží diagnostického pavilonu.

Adresa: HTO, Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace, Vrchlického 59, 586 33 Jihlava


Vstupy na oddělení:

1) vstup pro dárce krve je samostatným schodištěm z boku diagnostického pavilonu, naproti je parkoviště, kde jsou pro dárce krve vyhrazena 4 parkovací místa. Ostatní dárci mohou zaparkovat na kterémkoliv parkovišti Nemocnice a přinést si parkovací lístek k odběru pro potvrzení. Vstup je otevřen v době odběrů krve na odběrovém středisku. Jelikož zde není výtah, dárci autotransfuzí mohou použít výtah pro pacienty, viz níže

hem

2) Hematologická ambulance je umístěna ve 2. poschodí diagnostického pavilonu (D) nad RTG. Přístup je možný spojovací chodbou z nemocnice nebo z polikliniky (pouze v 1. poschodí). U RTG je výtah, kterým můžete vyjet do 2. poschodí.

HEM

3) Přístup do odběrové místnosti je také z chodby ve 2,.poschodí diagnostického pavilonu.

HEM

4) příjem vzorků biologického materiálu do laboratoří je ve 2. poschodí nad RTG. Přístup je možný spojovací chodbou z nemocnice nebo z polikliniky (pouze v 1. poschodí a po schodišti do 2. patra). Pokud nenesete vzorky STATIM nebo mozkomíšní mok v pracovní době nemusíte zvonit, stačí položit materiál do prokládacího okénka za vstupní dveře, které jsou vždy otevřené. O ÚPS zvoňte vždy.

GEM

Telefonický kontakt:

Nepřetržitá služba - laboratoře, Krevní banka             567 157 292

Příjem vzorku (pouze všední dny od 6:30-15:00)         567 157 165

Dárci krve - bezplatná telefonní linka                         800 100 876, e-mail darci@nemji.cz

Hematologická ambulance (v ordinačních hodinách)   567 157 413

 

 

 
Zodpovídá: Irena Francálková
Vytvořeno / změněno: 3.4.2013 / 3.4.2013

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu