Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Konec triáže v jihlavské nemocnici

obr
Vážení návštěvníci naší nemocnice, v pátek 12. června v 19. hodin končí triáž u hlavního vchodu do jihlavské nemocnice. V pondělí 15. června otevíráme znovu také všechny vchody do naší nemocnice. Více informací najdete níže.
 

 
 

V pátek 12. června v 19 hodin, končí u hlavního vchodu do naší nemocnice triáž. Při vstupu do nemocnice zdravotníci každému příchozímu změřili teplotu a vyplnili krátký dotazník, který se týkal onemocnění Covid-19. Ten mohli příchozí vypsat jednoduše i doma online.

Nadále ale bude platit triáž v rámci kontaktu se zdravotními službami. Pokud tedy přijde pacient na vyšetření, vyplní tentýž dotazník na místě, nebo ho opět může udělat jednoduše z domova na https://www.nemji.cz/autotriaz

 

Od pondělí 15. června se také otevírají všechny vchody do naší nemocnice, včetně průchodu do Domu zdraví.

 

Pro návštěvy hospitalizovaných pacientů se nic nemění.

 

Děkujeme za pochopení a spolupráci. 


obr

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 11.6.2020 / 11.6.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti