Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Diagnostické obory > Oddělení nukleární medicíny a PET centrum > Spektrum péče

 

Koronavirus - aktuální informace

 

 
 

Milí pacienti,

aktuálně je v naší nemocnici omezená plánovaná operativa i ambulantní péče a všechny objednané pacienty, kterých se omezení týká, včas telefonicky kontaktujeme. Na tomto odkazu najdete aktuální stav ambulancí. Kontaktovat můžete také speciálně zřízenou telefonní linku 567 157 443, kde Vám každý všední den mezi 7-12 hodinou zodpoví dotazy týkající se možností ambulantních ošetření.

Děkujeme,

Vaše nemocnice


PACIENTI: Před návštěvou ambulance si nezapomeňte udělat elektronickou triáž (www.nemji.cz/autotriaz). Dotazník má platnost 24 hodin. Po jeho vyplnění Vám přijde potvrzovací SMS. U lékaře ušetříte čas sobě i zdravotníkům, dotazník byste museli vyplnit na místě. Děkujeme.

NÁVŠTĚVY: Vzhledem k epidemiologické situaci jsou omezeny návštěvy v naší nemocnici. Vážení příbuzní a přátelé našich pacientů, balíčky pro hospitalizované pacienty ( např. hygienické pomůcky, léky atd.) můžete nosit v daných časech přímo na oddělení, kde je pacient hospitalizován a předat je sestřičkám: denně 10:30 - 11:30 a 16:00 - 17:00 hod.


Krajské Callcentrum COVID-19, kam můžete směřovat dotazy: 564 602 602, email: koronavirus@kr-vysocina.cz

Objednávání do eAmbulance: funguje v běžném režimu: PO-ČT 7-12 a 13-15:30 hodin, PÁ 7-12 hodin

Všechny informace pro samoplátce (cena odběru, objednání samotné, termíny, odběrová místa atd) najdete na tomto odkazu: https://odbery.kr-vysocina.cz/
  • Odběr pro indikované pacienty i samoplátce je možný jen pro předem objednané pacienty.
  • Prosíme, pokud je to možné, přijeďte autem 
  • Pokud Vám lékař vystavil eŽádanku a nemáte rezervovaný termín odběru, volejte prosím infolinku 564 602 602.
  • Samoplátci si termín registrují sami na https://odbery.kr-vysocina.cz . V případě dotazů volejte prosím 564 602 604.
Pokud potřebujete termín odběru změnit, volejte prosím výše uvedená čísla. 

Odběrové místo: Odběrové místo na Covid-19 je parkovišti v červeném stanu na ulici Vrchlického. Schéma vjezdu najdete níže na obrázku. Otevřené je každý den.
Nové odběrové místo najdete od 18.prosince na parkovišti před hlavním vchodem do nemocnice. Určené je pro antigenní testy a v provozu je vždy odpoledne.
obr


 
Zodpovídá: Nemocnice Jihlava
Vytvořeno / změněno: 16.3.2020 / 16.3.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti