Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Maminky naučíme kojit ve větším komfortu

web
Pro maminky máme v porodnici připravenou novinku. Veškeré informace o kojení jim po edukaci sestřičkou ukážeme na tabletu. Díky technice se tak vše zjednodušilo pro pacientky i personál.
 

 
 

Po porodu je důležitý kontakt matky s dítětem a k tomu neodmyslitelně patří kojení. Novopečená maminka kojí pod dohledem zdravotní sestry, která je pomocnou rukou a poradí, pokud by potřebovala pacientka pomoc. Aby byly veškeré informace ucelené, dva až tři dny po porodu má maminka na pokoji video, kde má vše názorně ukázané a pokud by jí bylo cokoli nejasné, doptá se zdravotních sestřiček dětského oddělení, které poradí a vysvětlí.

Doteď se pouštěly filmy v televizích, které se na pojízdných stolečcích přemisťovaly do jednotlivých pokojů. Nyní budou mít pacientky větší pohodlí: „Tablet si můžou pustit a obsluhovat i přímo v posteli. Použít lze i sluchátka, pokud budou chtít,“ vysvětluje vedoucí ICT jihlavské nemocnice David Zažímal.

Novinku si pochvaluje také personál: „Nemusíme složitě převážet televize a je to pohodlnější pro pacientky, takže je rozhodně novinka užitečná,“ doplňuje vrchní sestra dětského oddělení Simona Hájková.

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 7.7.2014 / 7.7.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti