Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

mojeID

Na kontaktním centru jihlavské nemocnice (vestibul - pavilon A) máte nyní možnost využít služby validačního místa mojeID.
moje_ID_banner
 

 
 

Validační místo mojeID

 

Validaci mojeID, tedy nejvyšší stupeň ověření účtu mojeID, můžete nyní získat i na kontaktním centru jihlavské nemocnice (hlavní vstup do nemocnice - vestibul - pavilon A)

 

Každý uživatel služby mojeID si může nechat svůj účet validovat. Validace je nejvyšším stupněm ověření účtu mojeID. Cílem validace je jednoznačné ověření totožnosti uživatele mojeID. Takto ověřený účet mojeID pak může fungovat jako takový občanský průkaz ve světě Internetu.

 

MojeID je bezplatná služba, která poskytuje uživatelům možnost centrálně spravovat svou internetovou identitu. Díky službě mojeID se uživatelé internetu mohou přihlašovat na webovských stránkách, které službu mojeID podporují, bez nutnosti registrace a nastavování uživatelského jména a hesla. Uživatel si sám nastavuje, jaké osobní údaje poskytne konkrétním serverům. Svou identitu má tak pevně pod kontrolou.

 

Validovanými údaji jsou celé jméno, adresa trvalého bydliště a datum narození.

 

K validaci budete potřebovat Žádost o validaci účtu mojeID, kterou si vygenerujete ze svého profilu mojeID na záložce Nastavení. Překontrolujte si údaje uvedené v Žádosti o validaci účtu mojeID, zda souhlasí s údaji na identifikačním dokladu, případně si je upravte v profilu mojeID.  Zaregistrovat nový účet mojeID nebo úpravu údajů a následné vytištění

Validace provádíme zdarma.

 

K validaci účtu mojeID přineste s sebou:

Platný identifikační doklad a Žádost o validaci účtu mojeID, cizinci kromě pasu i potvrzení o trvalém bydlišti v ČR.

 

Provozní doba validačního místa mojeID:

Pondělí - Pátek  7:00 - 12:00 a 13:00 - 15:30

 

Více informací získáte buď telefonickým dotazem na číslo 567 157 555, elektronickým dotazem zaslaným na e-mail: kovackovas@nemji.cz

 

 

VÝHODY MOJEID:

- NEMUSÍTE MÍT DESÍTKY RŮZNÝCH PŘIHLAŠOVACÍCH ÚDAJŮ

- VŠECHNY ZMĚNY STAČÍ PROVÉST JEDENKRÁT NA PORTÁLE MOJEID

- PŘIHLAŠOVÁNÍ JE NAPROSTO BEZPEČNÉ A JE MOŽNÉ JEJ CHRÁNIT DIGITÁLNÍM CERTIFIKÁTEM

- SLUŽBA JE ZDARMA

 

Další informace se dozvíte z letáku nebo ze stránek www.mojeid.cz/validace.
 
Zodpovídá: Nemocnice Jihlava
Vytvořeno / změněno: 25.11.2015 / 25.11.2015

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti