Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Na Den melanomu zachytila lékařka tři nádory

web
Prevence má smysl a opět se to potvrdilo na včerejším Dni melanomu. Lékařka Zuzana Nevoralová, která celý den prohlížela v ambulanci znaménka, zkontrolovala téměř osmdesát pacientů. Zachytila několik nádorů a přednádorů.
 

 
 

 

Na místě pacienti podstoupili pohovor s lékařkou a bezbolestné a jednoduché vyšetření novým dermatoskopickým přístrojem. V ambulanci, která byla odpoledne 23. dubna zaměřená pouze na vyšetřování znamének, prohlédla lékařka Zuzana Nevoralová 76 pacientů.

 

Lékařka Zuzana Nevoralová prohlédla osm pacientů s atypickým névem, šest s přednádorem a tři pacienty s nádorem. „Hlavním smyslem Dne melanomu je upozornit, že pacienti se musí vyšetřovat a kontrolovat a také se chránit před sluníčkem,“ upozorňuje lékařka.

Nejmladším vyšetřeným pacientem byl čtyřletý chlapec, nejstarším 80 ti letý muž. Většinu zájemců tvořily stejně jako každý rok ženy, konkrétně 53 z celkového počtu 76 pacientů.

 

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 24.4.2018 / 24.4.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu