Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Na geriatrii dostali pod stromeček vybavení pro pacienty

web
Nová lůžka, nebo posezení pro pacienty. To jsou věci, které budou po novém roce pořízeny na geriatrickém oddělení. Vše bude možné zakoupit díky sponzorovi.
 

 
 

Na oddělení geriatrie a následné péče je ročně hospitalizováno více než 500 pacientů. Ti často stráví v nemocnici i několik týdnů a proto je pro ně důležité pohodlné lůžko a antidekubitní matrace. „Naše oddělení čítá cekem 85 lůžek, z toho je jich 70 následné péče včetně pěti lůžek sociálních a 15 lůžek paliativní stanice,“ říká primářka Eva Balnerová. Pacienti by díky stotisícovému daru měli mít právě nová lůžka s matracemi, nebo venkovní posezení. „Pro pacienty je velice důležité, aby se u nás cítili dobře,“ dodává Eva Balnerová s tím, jak peníze využijí.

 

Právě na geriatrii se rozhodla letos přispět VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. „Péče o nemocné by měla být jednou ze základních povinností každého z nás. Proto má své místo i v aktivitách VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a. s. Jsme rádi, že můžeme pomoci i starším pacientům jihlavské nemocnice,“ uvedl při předání daru předseda představenstva VAS Ing. Jindřich Král. Doplnil, že vodárenská společnost v předchozích letech již například pomohla s nákupem sanitního vozu na Vysočině pro Nemocnici v Novém městě na Moravě, spolupracuje taktéž s transfúzní stanicí Nemocnice Znojmo a Fakultní nemocnicí v Brně, která je spádovou pro region Jižní Moravy. „Letos jsme kromě Nemocnice v Jihlavě poskytli prostředky i Nemocnici v Blansku,“ řekl dále předseda představenstva VAS Ing. Jindřich Král.

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

před

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 21.12.2018 / 21.12.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu