Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Na gynekologii slouží pacientkám moderní vyšetřovací křesla

web
Pro pacientky na gynekologickém oddělení jihlavské nemocnice se pořídila nová křesla. Pro pacientky na ambulanci i na oddělení to znamená pohodlnější vyšetření, výhody má nové vybavení i pro lékaře. Pořídit se mohla díky dotaci.
 

 
 

Tři nová křesla mají moderní design, ale jejich největší výhodou je to, že jsou polohovatelná pomocí elektrophonu: „Elektronika umožňuje naprogramovat tři pracovní polohy. Pro nás to znamená, že vyšetření pacientky je pro lékaře pohodlnější. Samozřejmě, že pohodlí je větší i pro pacientky,“ vysvětluje primář gynekologického oddělení Aleš Roztočil.

 

Tři gynekologická křesla byla financována z onkogynekologického programu a stála 384 776 korun včetně DPH. Na gynekologickém oddělení jihlavské nemocnice, které má statut specializované onkogynekologické péče, je ročně hospitalizováno celkem zhruba 1300 žen.

 

obr

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 16.6.2020 / 16.6.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti