Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Nechirurgické obory > Kožní oddělení > Nadstandardní služby

 

Nadstandardní služby

 

 
 

Ceníky najdete zde.


Samostatný pokoj

Vybavení samostatného pokoje: televize, samostatná kouplena a WC, balkón.

Nadstandardní služby na ambulanci

Tyto služby jsou hrazeny klientem přímou platbou.

Jedná se o provádění chemického peelingu.

Peeling se provádí kyselinou glykolovou.


Objednání na výkony níže telefonním čísle: 567 157 494


Peeling kyselinou glykolovou

-je metoda korektivně dermatologická, při které se aplikací chemických látek dosáhne destrukce požadované hloubky a rozsahu s následnou regenerací povrchových vrstev pokožky

-používá se zejména u akné, jizviček po akné, rozšíření pórů v obličeji, povrchových vráskách, stařeckých skvrn a jiných změn pigmentací

-lze provádět pouze v měsících bez výrazného slunečního záření, tedy na podzim, v zimě a na jaře

-během jedné sezóny maximálně 4x

Chemické čištění pleti

peeling  AHA či BHA

Dermaroler

ošetření přístrojem s jehličkami délky 1,0; 1,5 nebo 2,0 mm v kombinaci s kyselinou hyaluronovou

 -slouží především k ošetření jizev a nerovností pleti


Objednání na výkony níže telefonním čísle: 567 157 462


Dermální výplně kyselinou hyaluronovou (Teosyal)

 

TEOSYAL jsou produkty pro vyplňování vrásek, které jsou 100% neživočišného původu a obsahují vstřebatelnou kyselinu hyaluronovou. Kyselina hyaluronová zajišťuje hydrataci pokožky a své využití najde v obličejových partiích, krku a dekoltu.

 

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, není tedy třeba provádět předchozí alergologické testy. Je běžnou součástí mezibuněčné hmoty, má vysokou schopnost vázat vodu, její obsah ve tkáních s věkem klesá, což se projeví tvorbou vrásek a stárnutím pleti. Dle ošetřované lokality vybíráme výplň s různou koncentrací účinné látky, typem zesíťování a velikostí jednotlivých částí látky.

Ačkoli je riziko nežádoucích účinků minimální, je třeba vždy upozornit na některé vedlejší účinky jako je otok, bolest, zarudní či hematom (modřinka) v oblasti aplikace výplně. Většina těchto projevů odeznívá do 7 dnů.

Zákrok neprovádíme u klientů s trvalou antikoagulační terapií, při mnohočetných tzv. polyvalentních alergiích a anamnéze anafylaktického šoku, u těhotných a kojících. Kontraindikací jsou také dekompenzovaná a probíhající autoimunitní onemocnění (např. dermatomyozitida, lupus erythematodes, nemocní s biologickou léčbou atp.).

Zákrok probíhá v lokální anestezii, nejčastěji za použití anestetického krému EMLA. Aplikace přípravku je možná pomocí různých injekčních technik, dle charakteru vrásky. Po implantaci je nutné kůži po 24 hodin ponechat v klidu a nevystavovat ji extrémním teplotám.

Efekt zákroku přetrvává v závislosti na použitém preparátu 9-18 měsíců, poté se výplň zcela resorbuje a kůže se vrací do původní podoby.


Mezoterapie

Mezoterapie zpomaluje stárnutí pokožky, zajišťuje hydrataci pleti, pleť celkově omlazuje, vyplňuje povrchové a částečně i středně hluboké vrásky.

S přibývajícími roky kůže slábne, ubývá v ní kolagen, elastan a kyselina hyaluronová.
Kolagen je zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a pleť udržuje hydratovanou. Úbytek těchto látek je přirozený a zodpovědný za povolenou, slabou a suchou kůži a za tvorbu vrásek. Mezoterapie do podkoží dostane kyselinu hyaluronovou, vitamíny a další látky, které pleť vyživí, vyhladí vrásky, hloubkově jí hydratují a nastartují tvorbu kolagenu.

Ošetření začíná aplikací znecitlivujícího krému, poté do střední vrstvy kůže aplikujeme ultratenkými mikroinjekcemi směs kyseliny hyaluronové, vitamínů a dalších látek. Pleť pak zadržuje více vody, nastartují se hojivé procesy a tvorba kolagenu.

Pro maximální efekt doporučujeme mezoterapii podstoupit ve 3 sezeních.

 

Více o produktech Teosyal najdete zde:

https://www.lipoelastic.cz/produkty/teosyal/

 

Jett Plasma Lift Medical

Jett Plasma Lift MEDICAL je patentovaný stejnosměrný elektrokauter vyrobený v České republice. Přístroj využívá technologii založenou na elektrickém výboji – plazmě. Tento bezpečný, extrémně tenký výboj (méně jak 0,1mm)  zaručuje velmi přesné ošetření i nejmenších lézí vysoce specifických lokalit, jako je např. oční okolí.

Nižší stupně intenzity se využívají pro kosmetické ošetření navozující regeneraci a omlazení pokožky, zlepšení elasticity tkáně, vyhlazení drobných vrásek, ošetření akné či růžovky. Pro kosmetické účely používáme přístroj Jett plasma lift současně se sérem Liftvital (Jett serum Liftvital) k dosažení maximálních účinků.

Při použití vysokého stupně intenzity se jedná o lékařský zákrok, kterým je možno provádět odstranění nežádoucích výrůstků (znamének, bradavic, fibromků, kondylomat či molusek), odstranění drobných vrásek, rozšířených žilek, strií, pigmentací, korekci jizev, odstranění jizviček po akné, k léčbě aktivního akné. Specifické je též ošetření vrásek očního okolí (tzv.miniinvazivní blefaroplastika).

Zákroky není možné provádět u pacientů s implantovaným kardiostimulátorem / defibrilátorem.
Neprovádí se u těhotných, nemocných trpících epilepsií, v místech nad kovovými implantáty či u
nemocných s aktivním onkologickým onemocněním.

Ošetření přístrojem Jett Plasma Lift Medical není hrazeno ze systému zdravotního pojištění. O ceně zákroku je pacient informován před provedením ošetření a jeho cena je závislá na rozsahu a typu ošetření.

http://www.aperusmedia.cz/jettplasma

http://www.aperusmedia.cz/serum

Jett serum Liftvital

Je intenzivní dermaestetické sérum pro klienty, kteří se aktivně zajímají o estetiku a neponechávají svůj vzhled podléhat procesu stárnutí.

Sérum je speciálně vyvinuté pro následnou péči po estetických a kosmetických zákrocích, které navozují proces rejuvenace pokožky a omezují tvorbu vrásek v obličeji.

Sérum je určeno pro denní použití pod běžně používaný oblíbený hydratační krém nebo make-up.

Nemá na rozdíl od jiných sér omezení použití v oblasti očí, spíše naopak! Působí zde velmi příznivě, především při použití po estetickém zákroku Jett Plasma Medical, kdy dokáže prosvětlit oční okolí a dát tak očím vyniknout. Po provedených estetických zákrocích napomáhá především omezit tvorbu pigmentací (např. po JPLM nebo laseru) a zklidní pokožku.

Při denním použití se dostaví cca do dvou minut liftingový efekt a při dlouhodobém používání můžeme pozorovat již po několika týdnech značné omezení tvorby vrásek. Pleť se používáním séra prosvětlí, sjednotí a rozjasní.

Sérum Liftvital neobsahuje parabeny a silikony. 

 

obr
 
Zodpovídá: Nemocnice Jihlava
Vytvořeno / změněno: 28.1.2010 / 3.9.2020 | Účinnost od-do: 3.1.2012-31.12.2012

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies