Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Novorozenecká JIP

 

 
 

Novorozenecká JIP zajišťuje péči o nezralé a nemocné novorozence od 32. gestačního týdne (vč. vícečetných porodů).

Důležitou výhodou přítomnosti novorozenecké JIP při porodnici je možnost stálého kontaktu matky s dítětem a možnost kojení či aplikace vlastního mateřského mléka jinou formou. Pokud Vaše miminko vyžaduje léčení na jednotce intenzivní péče pro novorozence, může jej otec navštívit ihned po porodu a maminka, jakmile to umožní její zdravotní stav. 

Mamince nebo otci je umožněn kontakt s nezralým nebo nemocným novorozencem v kteroukoliv dobu – návštěvy pro rodiče novorozence nejsou časově omezené.

 

Po stabilizaci akutního stavu jsou matky zapojovány do péče o novorozence v inkubátoru pod dohledem specializovaného personálu. Je jim předvedena péče o novorozence v inkubátoru, jako je přebalování, polohování, koupání, klokánkování, baby masáže, přikládání k prsu nebo dokrmování alternativními způsoby. Po propuštění z péče gynekologů může být matka přijata na novorozeneckou JIP. Jakmile to stav novorozence dovolí, je v postýlce přeložen k matce na pokoj, kde se matka postupně učí samostatné péči o předčasně narozené miminko.

Navazující péči o předčasně narozené děti po propuštění z nemocnice zajišťuje riziková poradna.

JIPjipJIP

 
Zodpovídá: Nemocnice Jihlava
Vytvořeno / změněno: 24.2.2012 / 8.12.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies