Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Odběrové místo se stěhuje, parkoviště u nemocnice je volné

web
Po více než třech měsících se dnes uvolnilo parkoviště před hlavním vchodem do jihlavské nemocnice. Stání zabíralo odběrové místo na Covid 19, které se přemístilo. Těžká technika odvezla betonové zátarasy i mobilní buňku.
 

 
 

„Parkoviště jsme začali využívat jako odběrové místo 20. března. Situace se stabilizovala a kapacitně vystačí pro odběry MRSA ambulance infekčního oddělení. Parkoviště se tak celé znovu otevřelo pro auta. Mobilní buňka a zátarasy zabíraly desítky míst,“ vysvětluje provozně technický náměstek Alexander Filip.

V jihlavské nemocnici již také skončila triáž u hlavního vchodu pro všechny příchozí. Znovu otevřené jsou také všechny vchody do nemocnice.

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

obr

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 23.6.2020 / 23.6.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti