Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Opravy interního pavilonu se blíží do finále

web
Rekonstrukce interního pavilonu postoupila do další fáze. V uplynulých dnech proběhlo další velké stěhování, kdy se přesunulo celé interní oddělení. Opravených je tak nyní už pět podlaží a pracuje se ve zbylých dvou. Jedna z největších oprav jihlavské nemocnice se tak pomalu blíží do finále.
 

 
 

Nyní je v interním pavilonu opravených pět vrchních podlaží. V nových podmínkách jsou zdravotníci i pacienti kardiologického, neurologického, onkologického, kožního, chirurgického a interního oddělení. Aktuálně probíhají práce v přízemí pavilonu a prvním podlaží.

Každé patro prochází kompletní rekonstrukcí a laděné je do různých barev- zelené, hnědé, žluté, další jsou oranžové nebo fialové. Celkově je po kompletní rekonstrukci pět podlaží, zedníci v těchto dnech pracují v přízemí a v prvním patře. Největší obavy panovaly ohledně přízemí, které je průchozím místem mezi rentgeny a Domem zdraví a dalšími pavilony nemocnice: „Nakonec se vše zvládlo a přízemí je průchozí bez komplikací,“ říká provozně technický náměstek Alexander Filip a dodává, že pacienti mají částečně konečně klid od hluku: „Až nyní se nebourá nad jejich hlavami, ale práce probíhají pod nimi ob jedno podlaží.“

Stěhování oddělení a ambulancí se dotýká chodu celé nemocnice: „Změn je hodně, jejich souhrn najdou pacienti na našich stránkách www.nemji.cz/rekonstrukce. Kompletně přepracováváme také značení, protože víme, že spousta lidí se nedívá na internet, ale změny zjistí až přímo v nemocnici,“ říká ředitel Lukáš Velev. U informačního centra je také denně přítomný pracovník, který pomáhá pacientům v orientaci.

Interní pavilon pochází z přelomu 70. -80. let 20. století a od doby svého vzniku neprošel zásadnější rekonstrukcí. Opravy budou probíhat od nejvrchnějších podlaží směrem dolů. Celková cena rekonstrukce je 372,271.571,- Kč  včetně DPH je placena z rozpočtu Kraje Vysočina. Opravy lůžkové části skončí v říjnu letošního roku, poté se práce přesunou ještě do suterénu nemocnice.

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 

obobob

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 19.2.2018 / 19.2.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu