Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Pacienti dostali desítky nových televizí

we
V jihlavské nemocnici se pacientům na pokoje instalují desítky nových televizí. Pobyt si mohou krátit sledováním až třiceti programů. V téměř každém pokoji opravovaného interního pavilonu je tak na pokoji nový přijímač.
 

 
 

„Je jasné, že pobyt v nemocnici si užívá málokdo. Nabízíme půjčování tabletů, které může pacientům zpříjemnit pobyt. Novinkou je, že původní způsob sledování televize pomocí klasického analogového rozvodu STA byl nově rozšířen o plně datovou formu FullHD přenos obrazu a zvuku. Pro šíření TV signálu (IPTV) je využita modernizovaná vysokokapacitní počítačová síť, kterou je dnes již možné zakončit téměř v každé místnosti. Zjednodušeně to znamená, že pacienti mají na výběr sledovat z více kanálů ve vyšší kvalitě,“ vysvětluje vedoucí ICT jihlavské nemocnice David Zažímal.

Změnu již využívají někteří pacienti na nově opravených patrech interního pavilonu. Vidina je, že by pacienti mohli mít také videopůjčovnu. Celkem v jihlavské nemocnici přibude 136 televizních přijímačů, zhruba polovina je již v provozu, další se budou instalovat do postupně zrekonstruovaných pater interního pavilonu. Z nových televizí se mohou těšit také pacienti na geriatrii, kde mají 12 nových kusů.

 

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice


pokojpok

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 1.2.2018 / 1.2.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu