Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Ples pro děti měl rekordní účast a výtěžek

web
Téměř 600 cen v tombole, zpěvačka Petra Janů, či hrající kapela Fontána byly hlavními tahouny na IV. Charitativní ples dětského oddělení jihlavské nemocnice. Lístky byly téměř vyprodané a díky večeru se podařilo pro děti vybrat přes 63.000,- korun. To je nejvíc ze všech ročníků.
 

 
 

Letošní ples byl výjimečný vybranou částkou a rekordní účastí, kdy bylo téměř vyprodáno. Peníze poputují dětem na nový nadstandardní pokoj: „Jeden už máme pro větší děti, teď ho chceme udělat i pro menší děti. Nějaké peníze nám chybí, takže se pokusíme oslovit ještě firmy v okolí, jestli by nepřispěly. Ráda bych poděkovala všem, kteří nám přispěli, přišli se pobavit, nebo pomáhali s organizací a zařizováním plesu,“ vyřizuje dík vrchní sestra dětského oddělení Simona Hájková a k ní se připojuje primář Milan Svojsík: „Já dodávám poděkování organizátorovi Jiřími Šikýřovi a všem, kteří se zasloužili o to, že ples proběhl.“

Nový pokoj pro děti by tak měl být letos hotový. Už teď je jasné, že bude hýřit barvami a malí pacienti tam budou mít vlastní televizi, nebo počítač. Při hospitalizaci je totiž nutné udržet děti v klidu.

 

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 4.3.2013 / 4.3.2013

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti