Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Poděkování za mimořádné zvládnutí poskytnutí první pomoci

obr
Dnes jsme poděkovali Janě Šafrankové z našeho urgentního příjmu za mimořádné zvládnutí poskytnutí první pomoci. Minulý týden se náhodně cestou domů ocitla u vážné dopravní nehody u Hodic na Jihlavsku. Duchapřítomně se svojí dcerou poskytly profesionální laickou první pomoc čtyřem zraněným, ze kterých dva byli ve vážném stavu přepraveni do traumacenter a dva do naší nemocnice.
 

 
 
Jedna z věcí, kterou okamžitě provedly, bylo například vypnutí nastartovananých motorů u aut.  Poděkování nám přišlo i od záchranářů s tím, že na místě byla poskytnuta bezchybná první pomoc, která byla v tu chvíli životně důležitá. Dokázaly informovat záchranáře o počtu zraněných, jejich poloze a hrubém odhadu poranění. Na místě byla v tu chvíli potřeba každá pomocná ruka. Díky takovému přístupu se i přes tragickou dohru podařilo zachránit lidské životy.  

obrobrobr
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 10.5.2022 / 10.5.2022

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies