Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Polovina opraveného interního pavilonu slouží pacientům

web
V opravovaném pavilonu jihlavské nemocnice probíhá tento týden velké stěhování oddělení. Do zrekonstruovaných prostor se stěhují další oddělení. Polovina oddělení je tak nyní už v nových prostorech.
 

 
 

Interní pavilon jihlavské nemocnice se začal opravovat před rokem a půl a nyní jsou práce zhruba v polovině. V nejvyšším, šestém patře, je aktuálně chirurgické oddělení, v pátém patře najdou pacienti neurologické oddělení. Do čtvrtého patra se teď přesunula oddělení onkologické a kožní. Dělníci postoupili níž a v rekonstrukci je druhé a třetí patro, která jsou uzavřená. „Další etapa oprav je naplánována do října,“ upřesňuje provozně-technický náměstek Alexander Filip.

Rekonstrukce probíhá bez větších komplikací, veřejnost je informována na webových stránkách nemocnice www.nemji.cz o aktuálních změnách. Každé opravené patro má jinou barvu- zelenou, hnědou, nyní přibyla žlutá. Jako další budou následovat oranžová, fialová, červená, modrá a technické podlaží v kombinaci šedé.

Oprava interního pavilonu, kde je plicní, chirurgické, kožní, onkologické, ORL, urologické, interní, kardiologické a neurologické oddělení, potrvá celkem tři roky, tedy ještě rok a půl. Celková cena rekonstrukce je 372,271.571,- Kč  včetně DPH.

 

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 

obr
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 12.6.2017 / 12.6.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu