Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Porodnice > Praktické infomace pro nastávající maminky

 

Praktické infomace pro nastávající maminky

 
Milé nastávající maminky, 
v naší porodnici není nutná registrace k porodu. Je ale vhodná pro částečné vypsání dokumentace k porodu. Nutné je telefonicky se objednat na čísle 567 157 680. Volat můžete v pracovní dny mezi 7:00-15:30. Budeme se Vám věnovat zhruba dvacet minut, během kterých s Vámi personál vypíše dokumenty. S sebou prosím nezapomeňte těhotenskou průkazku. Ambulanci najdete hned u porodního sálu, v gynekologicko-porodnickém pavilonu, 5.patro. 

V jihlavské porodnici nabízíme možnost přítomnosti otce (či jiné blízké osoby) zdarma. Počet osob, které mohou doprovázet ženu k porodu, závisí na jejím přání a možnostech porodního pokoje. Doprovod může s rodičkou zůstat po celou dobu trvání porodu i pobytu na nadstandardním pokoji na oddělení. 

V tomto dokumentu najdete potřebné informace ohledně některých aspektů poskytování zdravotní péče v průběhu porodu, k předkládání písemného porodního přání, k pravidlům přítomnosti doprovodu rodičky na porodním sále a k přítomnosti dul a lektorek u porodu.

mii


 

Kontext

Umístění: Menu > Mapa stránek > Hlavní menu > Porodnice > Praktické infomace pro nastávající maminky

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti