Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Prodejna zdravotnických potřeb

Pacienti již nebudou muset chodit pro zdravotní pomůcky daleko. V jihlavské nemocnici se otevírá nová prodejna zdravotních pomůcek.
zdravotnické potřeby
 

 
 

Jihlavská nemocnice vychází tímto krokem vstříc všem pacientům, kteří si potřebují pořídit zdravotní pomůcky přímo v areálu. Prodejna je umístěná přímo naproti lékárně, takže vše najdou lidé na jednom místě, v blízkosti hlavního vchodu. Nabídne širokou škálu zboží pro všechny věkové kategorie. Pro děti zdravotní obuv do školy, pro starší inkontinenční pomůcky a pro seniory například antidekubitní pomůcky. Další výhodou je, že klientům poradí v prodejně vyškolení profesionálové.

Prodejna bude otevřená od pondělí do pátku od 8 do 15.30 hodin. Pacienti si tam budou moci vyzvednout také pomůcky předepsané lékařem. První tři dny otevření budou pacienty vítat hostesky, které nabídnou kávu zdarma. Na všechny návštěvníky se těšíme.

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 
Zodpovídá: Nemocnice Jihlava
Vytvořeno / změněno: 13.9.2013 / 13.9.2013

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti