Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

 

První narozené miminko v naší nemocnici

web
Hned minutu po půlnoci prvního ledna jsme přivítali na svět Julii. Ta je také jedním z prvních českých miminek roku 2022. Popřát jí hodně štěstí do života přišel hejtman Vítězslav Schrek. Návštěvě v podobě náměstka primátorky Petra Ryšky se těšilo také první jihlavské miminko. Karel přišel na svět v 1:15 na Nový rok. Děkujeme všem maminkám za důvěru a že si vybíráte právě naši porodnici.
 

 
 
První miminko, které se narodilo v naší nemocnici v roce 2022, je Julie. Její míry jsou 3185 g a 48 cm a na svět přišla na Nový rok minutu  po půlnoci. Navštívil ji hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek, ředitel naší nemocnice Lukáš Velev a primářka gynekologicko-porodnického oddělení Petra Herboltová.  


obrobr


Prvním jihlavským miminkem je Karel. Narodil se v 1:15 na Nový rok mamince Petře a přivítat na svět ho přišel náměstek primátorky Petr Ryška. Přidala se také primářka gynekologicko-porodnického oddělení Petra Herboltová a ředitel naší nemocnice Lukáš Velev. Jeho míry jsou 3345 g a 51 cm.

obrobrobrobr
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 4.1.2022 / 4.1.2022

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies