Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Nechirurgické obory > Interní oddělení > Spektrum péče > Revmatologická ambulance

 

Revmatologie

 

 
 

Milí pacienti,

omlouváme se, v současné době máme naplněnou kapacitu a nepřijímáme nové pacienty.

Děkujeme za pochopení

INFORMACE PRO PACIENTY MUDr. Jitky Vetché:  pacienti budou převzati do péče naší revmatologické ambulance. Ambulance bude nadále v původním místě  na Domě zdraví , telefonní číslo bude také stejné - 567 574 562. O termín kontroly si volejte od 8.ledna /pondělky, úterý a čtvrtky. O nic se nemusíte starat, dokumentaci předáme mezi sebou. Nové pacienty bohužel nepřijímáme.

Revmatologická  ambulance se zabývá problematikou zánětlivých i nezánětlivých revmatických onemocnění. Ze zánětlivých nemocí je v největším počtu zastoupena revmatoidní artritida, dále spondylartritidy (ankylozující, psoriatická, reaktivní), z nezánětlivých osteoartróza a krystalové artropatie (například dna). Věnuje se dále nemocným  se systémovými chorobami jako je sklerodermie, systémový lupus, dermatomyozitida a další.

U revmatologických pacientů  jsou používány nejmodernější diagnostické a léčebné postupy a pracoviště je jedním z prvních center v České republice podávajících biologickou léčbu v revmatologii.   


 
Zodpovídá: Nemocnice Jihlava
Vytvořeno / změněno: 12.6.2008 / 5.5.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies