Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Evropské fondy

 

Rozvoj a modernizace zdravotní péče Nemocnice Jihlava - Operační obory a urgentní medicína

Projekt je spolufinancován Evropskou unií v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19.
Cílem projektu je rozvoj, modernizace a posílení odolnosti zdravotní péče Nemocnice Jihlava, zejména pak obnova vybavení operačních sálů a centrální sterilizace, minimalizace dopadů pandemie COVID 19 na pacienty i zaměstnance nemocnice, a připravenost na další potenciální hrozby.
 

 
 
V rámci projektu je řešena modernizace a rozvoj neodkladné akutní zdravotní péče, poskytované v Nemocnici Jihlava. Potřeby jednotlivých pracovišť zajišťujících diagnostiku, operativu a léčbu v návaznosti na urgentní péči, jsou vyhodnocovány průběžně, v kontextu dlouhodobých plánů nemocnice. Rozvoj souvisí s nově definovanými parametry péče zejména o pacienty s onemocněním COVID 19, modernizace pak především se stále se zvyšujícími standardy na vybavení jednotlivých specializovaných pracovišť.
Jako oddělení s nejvyšším potenciálem rozvoje a vysokým dopadem na efektivitu a kvalitu poskytované akutní péče byly v souladu s programem výzvy vybrány pracoviště operačních sálů a centrální sterilizace, anesteziologicko-resuscitační oddělení a centrálního radiodiagnostického oddělení. Stávající vybavení těchto stěžejních provozů je již značně fyzicky a morálně opotřebené, neumožňuje dosáhnout standardní či vyšší úrovně kvality péče a komplikuje provoz. Technologie není schopna pokrýt současné nároky na komplexní anesteziologickou péči, radiodiagnostické přístroje pořízené v letech 2000, 2005, 2007 a 2009 neodpovídají potřebám, a to jak kvalitou výstupů, tak i průchodností, která se v souvislosti s léčbou COVID 19 jeví jako zásadní.  Projekt je realizován v rámci 98. Výzvy REACT, Evropského fondu pro regionální rozvoj.IROP
 
Zodpovídá: Ing. Alexander Filip
Vytvořeno / změněno: 7.3.2022 / 7.3.2022 | Zveřejnit od: 13.3.2022

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Dotace z EU
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies