Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Informace pro pacienty > Dobrovolníci v nemocnici

 

SAN infrastruktura

Vybudování nového datového centra.
 

 
 

SAN infrastruktura

 

Vzhledem k vzrůstajícím nárokům na datová úložiště z hlediska kapacit PACS snímků i z hlediska záloh serverů jsme hledali nejvhodnější řešení, které by splňovalo všechny naše požadavky – jednoduché rozšiřování úložných kapacit, úložná kapacita v jiné lokalitě, zlepšení a vyřešení filozofie záloh všech serverů, bezpečnost uživatelských dat atp. Ve spolupráci s odborem informatiky Krajského Úřadu Vysočina se nám podařilo zrealizovat projekt „Datové centrum kraje Vysočina - pilotní projekt KrÚ kraje Vysočina a Nemocnice Jihlava“, který řešil vybudování SAN infrastruktury mezi zmíněnými organizacemi pomocí produktu IPStor od firmy FalconStor, jehož implementátorem byla vítězná firma výběrového řízení GAPP System, spol. s r. o. V tuto chvíli tedy disponujeme velmi silným a robustním nástrojem pro zálohy všech důležitých dat nemocnice včetně možnosti úloh typu mirror nebo snapshot nad komunikačním standardem iSCSI a FC. Úložnou kapacitu v tuto chvíli tvoří diskový prostor o velikosti 17TB.

 
Zodpovídá: Mgr. David Zažímal
Vytvořeno / změněno: 11.6.2008 / 11.6.2008

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti