Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Šlápněte s námi do pedálů pro děti

¨web
V sobotu 7. září se jede již tradiční dobročinná cyklojízda Na kole dětem Vysočinou. Jízdou na kole můžete něco udělat pro sebe, ale také pro nejmenší pacienty v jihlavské nemocnici.
 

 
 

Letošní trasa je dlouhá zhruba 77 kilometrů. Startuje se v 10 hodin v Telči na náměstí Zachariáše z Hradce. Trať vede přes Třešť, Jihlavu, Batelov a končí opět v Telči. Předpokládaný příjezd do cíle je naplánovaný na 17. hodinu. V čele skupiny pojede tradičně mistr světa v jízdě na vysokém kole Josef Zimovčák. „Pojeďte s námi na příjemný výlet. I letos si uděláme příjemnou vyjížďku, kterou zvládnou všechny věkové kategorie,“ zve primář dětského oddělení jihlavské nemocnice Milan Svojsík.

I letos můžete přispět dobrovolným startovným. Celkový výtěžek bude věnován na podporu onkologicky nemocných dětí. Polovina výtěžku bude věnována nadačnímu fondu Na kole dětem, který prostředky použije na financování rekondičních pobytů onkologicky nemocných dětí. Druhá polovina pak připadne dětskému oddělení Nemocnice Jihlava. „Za vybrané peníze plánujeme pořídit pasterizátor mateřského mléka pro novorozeneckou JIP, který slouží k pasterizaci a současně i k ohřevu odstříkaného mléka pro nezralé a nemocné novorozence,“ upřesňuje vrchní sestra dětského oddělení Simona Hájková.

Pro registrované účastníky bude i letos přichystané občerstvení v průběhu celé trasy. Registrace je možná do 5. září 2013. registraci i další informace najdete na webu www.nakoledetemvysocinou.cz. Akce se koná pod záštitou senátora PČR, RNDr. Miloše Vystrčila a dále pod záštitou starostů partnerských měst. Těšíme se na Vás!

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 26.8.2013 / 26.8.2013

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies