Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 597 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 24  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
30.11.2022Lékaři poradí s výlety do exotických míst
Cestovatelé mohou využít novou ambulanci v jihlavské nemocnici. Kdo chce vyjet do exotické destinace, se v ambulanci poradí nejenom ohledně očkování, ale třeba i s obsahem lékárny, kterou bychom si na dovolenou měli vzít s sebou. Nová ambulance cestovní medicíny otevře brány poprvé 1. prosince.
Mgr. Monika Zachrlová
24.11.2022Desátý Vánoční pokoj bude sloužit pacientům chirurgického oddělení
Letošním rokem startuje již desátý jubilejní Vánoční pokoj, jehož výtěžek bude věnován Chirurgii B. Právě na tomto oddělení jsou hospitalizováni pacienti se sníženou soběstačností v důsledku chronických defektů a ran, které mnohdy končí amputačními výkony. Výtěžek této sbírky bychom použili k zakoupení pomůcek pro naše pacienty se sníženou soběstačností a také jako prevence dekubitů.
Mgr. Monika Zachrlová
22.11.2022Krev je život. Rozhovor s vedoucím hematologické laboratoře Jaroslavem Zeleným
Chirurg bez nich nezačne operovat. Až výsledky z hematologické laboratoře ukážou, jestli má pacient krve dostatek a jak se sráží. Krev je život. Co všechno z ní jde zjistit? V dalším dílu našeho podcastu odpovídá vedoucí hematologické laboratoře jihlavské nemocnice Jaroslav Zelený.
Mgr. Monika Zachrlová
21.11.2022Zákaz návštěv na geriatrii
Vážení, na našem geriatrickém oddělení jsou kvůli závažné epidemiologické situaci zakázány návštěvy, a to až do odvolání. Stanice paliativní péče zůstává pro návštěvy otevřená. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
18.11.2022Pacientům před výměnou kolenního a kyčelního kloubu lékaři opět zodpoví dotazy
Pro všechny pacienty před totální endoprotézou kolenního a kyčelního kloubu jsme připravili schůzku s personálem ortopedicko-traumatologického oddělení, kde se dozví vše o operaci, která je čeká. Zájemcům zdravotníci zodpoví veškeré jejich dotazy.
Mgr. Monika Zachrlová
18.11.2022Otevření jídelny pro externí strávníky
Vážen strávníci, od pondělí 21.listopadu bude možnost znovu aktivovat kartu na oběd. Stará karta nebude kvůli systému externím strávníkům fungovat, proto je nutné aktivovat novou kartu. To uděláte budově stravovacího provozu u paní Kanswohlové, tel: 567 157 358.
Mgr. Monika Zachrlová
14.11.2022eAmbulance mimo provoz
Dnes 14. listopadu je z technických důvodů mimo provoz eAmbulance. Na vyřešení problému se pracuje. Kontaktní centrum ve vestibulu nemocnice je dnes zavřené, děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
14.11.2022Zdravotníci ukáží, jak pečovat o proleženiny
Důležité informace pro všechny, kteří se starají doma o svého blízkého. Proč je důležité správně jíst, a jak tím ovlivníme kvalitu života. Nebo jaké jsou možnosti hojení ran. Praktické ukázky a rady si připravili jihlavští zdravotníci na Den dekubitů. Ten se koná ve středu 16. listopadu právě v jihlavské nemocnici.
Mgr. Monika Zachrlová
2.11.2022Na Dni zdraví určí vaši krevní skupinu a bude se očkovat proti klíšťové encefalitidě
Tradiční měření glykémie a cholesterolu nebude na Dni zdraví v jihlavské nemocnici chybět. Připravená je ale spousta novinek. Zájemci si mohou třeba nechat si na místě určit svoji krevní skupinu, nebo se naočkovat proti klíšťové encefalitidě.
Mgr. Monika Zachrlová
31.10.2022Jihlavská nemocnice nabízí memoryboxy
Vzpomínkovou schránku pro miminko, které si rodiče neodvezou domů. Boxy mají nově na gynekologicko-porodnickém oddělení jihlavské nemocnice. Dostanou ho rodiče v případě úmrtí miminka v děloze, nebo těsně po porodu.
Mgr. Monika Zachrlová
25.10.2022Porodní asistentka Romana Daňhelová: Být u zrodu nového života neomrzí ani po dvaceti letech
Každý den v práci je u zrodu nového života. Kolik jich bylo, ale za ty roky nepočítá. Co všechno se za posledních dvacet let změnilo v porodnictví? Jak důležitý je u porodu tatínek? Může zevšednět být denně u okamžiku, který si všichni pamatují celý život? U mikrofonu jsme měli porodní asistentku jihlavské nemocnice Romanu Daňhelovou.
Mgr. Monika Zachrlová
14.10.2022V naší porodnici jsme otevřeli první rodinný pokoj
Stále v nemocnici, ale jako doma v ložnici. Tak si mohou připadat rodiče v nově upraveném rodinném pokoji. Nemocniční lůžko nahradila manželská postel, kde je dostatek místa nejenom pro maminku, ale i tatínka. Pořízení bylo možné díky dárcům.
Mgr. Monika Zachrlová
4.10.2022Chirurg Radovan Čech: pacienty léčíme larvami i placentou od maminek
Na chronické nehojící se rány se specializuje dvacet let. Chirurga Radovana Čecha vyhledávají pacienti z celého Česka a školit se za ním jezdí lékaři ze zahraničí. O tom, že pacientům pomáhají někdy larvy bzučivky zelené a jindy placenty od maminek, se dozvíte v našem dalším dílu podcastu. Odkaz na poslech najdete níže v dokumentu.
Mgr. Monika Zachrlová
4.10.2022V Jihlavě chirurgové nabízejí možnost sádry na koupání
Vzdušná, lehká a může se namočit. To jsou hlavní výhody speciální sádry, kterou mohou nově využít pacienti v jihlavské nemocnici. Nasazení sádry je rychlé, materiál se nahřeje v troubě, lékař ho vytvaruje na ruku a pomocí svorek upevní. Novinku nabízí nemocnice jako první v Kraji Vysočina.
Mgr. Monika Zachrlová
30.9.2022Přesun očkovacího místa
Milí zájemci o očkování, od úterý 4. října se mění očkovací místo a přesunuje se do chodby spojující interní a diagnostický pavilon, 1. patro. Chodba je v blízkosti odběrové místnosti. Časy zůstávají stejné, tedy vždy úterky odpoledne.
Mgr. Monika Zachrlová
21.9.2022Jihlavská záchytka hlásí tisící pobyt
Číslo, ke kterému se nepřipíjí, oslavili na Protialkoholní záchytné stanici v Jihlavě. V těchto dnech dosáhla krajská “záchytka” pomyslné mety více jak tisícovky přijatých osob za rok. Tohoto čísla jsme dosáhli o měsíc dříve, než bylo obvyklé v letech minulých. Zatím to podle statistik vypadá, že letošní rok bude celkově co do počtů rekordní.
Mgr. Monika Zachrlová
16.9.2022Pacientům před výměnou kolenního a kyčelního kloubu lékaři opět zodpoví dotazy
Pro všechny pacienty před totální endoprotézou kolenního a kyčelního kloubu jsme připravili schůzku s personálem ortopedicko-traumatologického oddělení, kde se dozví vše o operaci, která je čeká. Zájemcům zdravotníci zodpoví veškeré jejich dotazy. Pravidelná akce se znovu opakuje po prázdninové přestávce.
Mgr. Monika Zachrlová
13.9.2022Zdravotníky přineseme k vašim uším
Rozhovory se zdravotníky o nových metodách, nebo o těch starých, které fungují. Zákulisí nemocnice, rady pacientům, zajímavé případy z praxe. To vše najdou posluchači v novém podcastu Nemocnice Jihlava.
Mgr. Monika Zachrlová
6.9.2022Cyklisté šlápnou do pedálů a pomohou dětem
Letos se opět pojede tradiční charitativní cyklojízda Na kole dětem Vysočinou. V sobotu 10. září může každý vyjet na kole a pomoci. Tradičně se startuje v Telči na náměstí, polovina trasy je v Jihlavě a závěr je opět v Telči.
Mgr. Monika Zachrlová
5.9.2022Objednávání na porodní přípravu je pro maminky jednodušší
Jednoduché, rychlé a online je teď objednávání pro nastávající maminky v Jihlavě. Porodnice v jihlavské nemocnici zavedla snadné zamlouvání termínu na cvičení a jednorázové kurzy. Nově nemusejí provádět telefonickou rezervaci, tu udělají snadno online.
Mgr. Monika Zachrlová
31.8.2022Volby v nemocnici
Vážení pacienti, níže najdete informace o podzimních volbách a možnostech, jak volit během pobytu v naší nemocnici. Volby do zastupitelstev obcí a Senátu se konají 23. a 24.září 2022.
Mgr. Monika Zachrlová
24.8.2022Pacienti mohou v posteli vyjet do Benátek
Být na koncertě Mira Žbirky, vyjet si na výlet do Berlína, nebo se projít po Karlově mostě. To je nově možné v jihlavské nemocnici na některých odděleních. Pacienti, kteří kvůli svému zdravotním stavu nemohou nic z toho zažít na vlastní kůži, se mohou na místa teď přesunout přímo z lůžka a neudělat ani krok. Je to možné díky virtuální realitě, kterou nabízejí dobrovolníci.
Mgr. Monika Zachrlová
23.8.2022Informace pro uživatele eAmbulance
Všichni uživatelé krajského objednávkového systému eAmbulance mohou od dnešního dne využít výrazně jednodušší způsob, jak vytvořit svoji objednávku do ambulancí. Nyní nově funguje možnost jednorázového objednání k lékaři bez nutnosti přihlášení se.
Mgr. Monika Zachrlová
22.8.2022Plavání pro těhotné
Od 12. září opět startuje plavání pro těhotné a to v 19.00 na bazénu ZŠ Demlova. Hodinu vedou zkušené porodní asistentky. S sebou prosíme plavky a koupací čepici. Cena je 150 korun, prosíme o přesnou částku. Plaveme každé liché pondělí. Děkujeme a těšíme se na Vás.
Mgr. Monika Zachrlová
17.8.2022Cvičení pro těhotné
Milé nastávající maminky, po letní pauze opět začíná cvičení pro těhotné. První se koná ve čtvrtek 25. srpna. Od 15:00 pro maminky do 28. týdne těhotenství, od 16:00 pro maminky od 28. týdne těhotenství. Na cvičení je potřeba se objednat přes náš objednávkový systém. Odkaz najdete níže. Těšíme se na Vás!
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 597 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 24  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies