Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 267 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 11  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
15.1.2018Vánoční pokoj dárci poprvé vykoupili úplně celý
Na opravu čeká v pořadí již pátý Vánoční pokoj jihlavské nemocnice. Dárci se skládali měsíc před Štědrým dnem na dovybavení chemostacionáře onkologického oddělení. Poprvé se podařilo vykoupit všechny položky, které si na oddělení přáli. V letošním roce tak čeká pacienty onkologického oddělení při chemoterapiích příjemné zázemí.
Mgr. Monika Zachrlová
12.1.2018Prezidentské volby v jihlavské nemocnici
Dnes startují prezidentské volby. Na seznamu voličů máme zapsaných 8 lidí, z toho 2 jsou již propuštěni. Tito pacienti budou obcházeni na jednotlivých odděleních s volební urnou. Další možností je pro pacienty volit v místě svého bydliště a vzít si z nemocnice tzv. propustku. Třetí a poslední možností je, že si pacienti vyřídí sami volební průkaz. Tuto možnost využilo 5 lidí. Průkaz se vyřizuje v místě trvalého bydliště.
Mgr. Monika Zachrlová
10.1.2018Nový primář plicního oddělení
Plicní oddělení jihlavské nemocnice má nové vedení. Ke konci roku byl na základě vlastní žádosti uvolněn z funkce primář MUDr. Tomáš Snížek. Na základě výběrového řízení zastává funkci od ledna 2018 MUDr. Jiří Pejchal.
Mgr. Monika Zachrlová
4.1.2018Pro děti se otevřel pokoj s krtečkem
Na dětském oddělení jihlavské nemocnice přibyl další opravený pokoj. Za loňský rok je to už třetí zázemí, které se podařilo opravit díky dárcům. Tentokrát slouží malým dětem do šesti let. Také proto se v něm opakuje pohádkový motiv, který milují už generace dětí.
Mgr. Monika Zachrlová
3.1.2018V Jihlavě opět přibylo narozených dětí
Více narozených dětí a maminky, které se rozhodly přivést na svět miminko v krajském městě Vysočiny, přestože bydlí jinde. To jsou hlavní změny, které proběhly v porodnici jihlavské nemocnice za uplynulý rok. Rok 2017 provází také rekordní statistika. Na svět přišlo úplně stejně dívek, jako chlapců.
Mgr. Monika Zachrlová
2.1.2018První miminko roku 2018
Naše první miminko roku 2018 se narodilo přesně ve 4:00. Holčička se jmenuje Nina, váží 4 010 g, měří 50 cm a pochází z Jemnice. Gratulujeme a přejeme jen to nejlepší.
Mgr. Monika Zachrlová
21.12.2017Otevírací doba lékárny o svátcích
Naše lékárna je pro Vás otevřená i o Vánocích. Níže najdete otevírací doby.
Mgr. Monika Zachrlová
21.12.2017Na Štědrý den budou pacienti mít k večeři rybu
Sváteční vánoční nálada bude panovat i v jihlavské nemocnici. Na lůžku zůstane zhruba o polovinu méně pacientů, oproti běžnému roku. Na Štědrý večer nepřijdou o rybu. Podávat se bude kapr, nebo filé.
Mgr. Monika Zachrlová
20.12.2017Cvičení pro těhotné až v novém roce
Milé nastávající maminky, cvičení pro těhotné tento čtvrtek 21.prosince není. Naše porodní asistentky se na Vás těší v novém roce, 4.ledna. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
12.12.2017V jihlavské nemocnici dostávají chodby nový kabát
Žádné profukování na chodbách, když jdete v lékaři na vyšetření, nebo na návštěvu za pacientem. Spojovací chodby v jihlavské nemocnici procházejí v těchto dnech rekonstrukcí. V těchto dnech se mění okna a následovat bude zateplení.
Mgr. Monika Zachrlová
5.12.2017V jihlavské porodnici se už teď narodilo více dětí, než loni
Už na konci listopadu přišlo na svět v Jihlavě více dětí, než za celý loňský rok dohromady. Nastávající maminky vyhledávají porodnici v krajském městě Vysočiny stále častěji. Přijíždějí nejenom z blízkého okolí, ale třeba i Prahy nebo Brna.
Mgr. Monika Zachrlová
30.11.2017Prodej šátků vynesl přes padesát tisíc
Na Šátkovém veletrhu se i letos prodaly stovky šátků. Pacientům na onkologické oddělení jihlavské nemocnice poputuje více než 50 tisíc korun. Rovných třicet tisíc korun přidal jihlavský Citypark, zbylá částka byla z výtěžku prodeje.
Mgr. Monika Zachrlová
23.11.2017Pacientům pod stromeček vybavíme chemostacionář
Letošní Vánoční pokoj bude poněkud netypický. Vybavit chceme zázemí chemostacionáře, který využívá stále více lidí. Denně jím projde kolem dvaceti pacientů, které často doprovází na chemoterapii jejich blízcí. Půjde již o páté zázemí, které by se mohlo zvelebit díky dárcům.
Mgr. Monika Zachrlová
14.11.2017Den prevence dekubitů
Zveme Vás do jihlavského Cityparku na Den prevence dekubitů. Naši zdravotníci Vám poradí, jak pečovat v domácím prostředí o blízké. Těšíme se na Vás ve čtvrtek 16.listopadu od 9 hodin v Cityparku.
Mgr. Monika Zachrlová
13.11.2017Na Den zdraví opět změříme cholesterol
Prevence je základ. Jihlavská nemocnice proto připravila letos již druhý Den zdraví pro veřejnost, kde si můžete nechat změřit tlak, cholesterol, naučíte se také správně mýt ruce. Ženy mohou bez objednání na mamograf.
Mgr. Monika Zachrlová
8.11.2017Výběrové řízení
Ředitel Nemocnice Jihlava p.o. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici "primář plicního oddělení". Více informací najdete v sekci pracovní příležitosti.
Mgr. Monika Zachrlová
6.11.2017Vánoční pokoj na geriatrii slouží pacientům
Vyměněné postele, podlaha, kompletně opravená koupelna a nové doplňky. Tak vypadá Vánoční pokoj na geriatrii. V pořadí už čtvrtý pokoj, který se podařilo nadělit pacientům pod stromeček. A za několik dní začne nadělování pokoje pátého.
Mgr. Monika Zachrlová
31.10.2017Jihlavská paliativa otevírá dveře veřejnosti
Veřejnost může nahlédnout do zázemí Stanice paliativní péče jihlavské nemocnice. Ve čtvrtek 9. listopadu ukáží zájemcům pokoje, kde pečují zdravotníci o nevyléčitelně nemocné. Na den otevřených dveří se budou moci také zájemci na cokoli zeptat.
Mgr. Monika Zachrlová
23.10.2017Jihlavská porodnice slaví tisící miminko
Tisící narozené miminko měli v těchto dnech v porodnici jihlavské nemocnice. Kulaté číslo přišlo o zhruba dva týdny dříve, než loni. Naplňují se proto předpovědi, že narozených dětí bude v krajském městě Vysočiny v letošním roce více. A to navzdory klesající celorepublikové porodnosti.
Mgr. Monika Zachrlová
18.10.2017Čtyři opravená patra interního pavilonu obývají pacienti
Další oddělení jihlavské nemocnice se přesunulo do opravených prostor. Jedna z největších oprav v historii nemocnice tak postupuje do poslední fáze. Čtyři opravená patra slouží pacientům.
Mgr. Monika Zachrlová
16.10.2017Nastávajícím rodičům poradíme a vezmeme je na porodní sál
Nejenom nastávající maminky se můžou podívat do zákulisí porodnice a poslechnout si povídání lékařů a porodní asistentky. V pondělí 23. října je v jihlavské nemocnici připravená konference pro veřejnost s prohlídkou porodních pokojů.
Mgr. Monika Zachrlová
11.10.2017Darované šátky pomůžou onkologickým pacientům
Šátek VIP osobností budete moci i letos na podzim získat na Šátkovém veletrhu v jihlavském Cityparku. Doplněk můžou všichni zájemci sami také darovat. Ať se rozhodnete koupit, nebo dát, pomůžete dobré věci. Výtěže poputuje pacientům na onkologické oddělení jihlavské nemocnice.
Mgr. Monika Zachrlová
5.10.2017V léčbě akné se od jihlavské lékařky učí evropští kolegové
Kožní lékařka jihlavské nemocnice Zuzana Nevoralová inspirovala kolegy v zahraničí. Zúčastnila se celoevropského jednání V Londýně věnovanému bezpečnosti při léčbě perorálním izotretinoinem, nejúčinnějším lékem pro léčbu nejtěžších forem akné. Česko má totiž nejlepší výsledky léčby právě při hodnocení nežádoucích účinků, především nechtěných těhotenství.
Mgr. Monika Zachrlová
20.9.2017Ručně pletené chobotničky pomáhají na JIP novorozencům
Barevné hlavičky s chapadly, které mají oči veselé obličeje. To jsou chobotničky, které pomáhají předčasně narozeným dětem na novorozenecké JIP jihlavské nemocnice. Malé háčkované chobotničky dávají miminkům potřebný pocit bezpečí. Nedonošená miminka jsou v inkubátorech klidnější, a tak si nevytahují z tělíčka hadičky, které jim dávají kyslík a živiny.
Mgr. Monika Zachrlová
14.9.2017Urgentní příjem má nově vybavení za desítky tisíc
Nové přístroje, které pomáhají zachránit životy a monitorovat pacienty, dostali na urgentní příjem jihlavské nemocnice. Vyšly na několik desítek tisíc a zdravotníkům budou sloužit denně. Pořídily se díky sponzorovi.
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 267 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 11  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu