Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 583 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 24  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
30.9.2022Přesun očkovacího místa
Milí zájemci o očkování, od úterý 4. října se mění očkovací místo a přesunuje se do chodby spojující interní a diagnostický pavilon, 1. patro. Chodba je v blízkosti odběrové místnosti. Časy zůstávají stejné, tedy vždy úterky odpoledne.
Mgr. Monika Zachrlová
21.9.2022Jihlavská záchytka hlásí tisící pobyt
Číslo, ke kterému se nepřipíjí, oslavili na Protialkoholní záchytné stanici v Jihlavě. V těchto dnech dosáhla krajská “záchytka” pomyslné mety více jak tisícovky přijatých osob za rok. Tohoto čísla jsme dosáhli o měsíc dříve, než bylo obvyklé v letech minulých. Zatím to podle statistik vypadá, že letošní rok bude celkově co do počtů rekordní.
Mgr. Monika Zachrlová
16.9.2022Pacientům před výměnou kolenního a kyčelního kloubu lékaři opět zodpoví dotazy
Pro všechny pacienty před totální endoprotézou kolenního a kyčelního kloubu jsme připravili schůzku s personálem ortopedicko-traumatologického oddělení, kde se dozví vše o operaci, která je čeká. Zájemcům zdravotníci zodpoví veškeré jejich dotazy. Pravidelná akce se znovu opakuje po prázdninové přestávce.
Mgr. Monika Zachrlová
13.9.2022Zdravotníky přineseme k vašim uším
Rozhovory se zdravotníky o nových metodách, nebo o těch starých, které fungují. Zákulisí nemocnice, rady pacientům, zajímavé případy z praxe. To vše najdou posluchači v novém podcastu Nemocnice Jihlava.
Mgr. Monika Zachrlová
6.9.2022Cyklisté šlápnou do pedálů a pomohou dětem
Letos se opět pojede tradiční charitativní cyklojízda Na kole dětem Vysočinou. V sobotu 10. září může každý vyjet na kole a pomoci. Tradičně se startuje v Telči na náměstí, polovina trasy je v Jihlavě a závěr je opět v Telči.
Mgr. Monika Zachrlová
5.9.2022Objednávání na porodní přípravu je pro maminky jednodušší
Jednoduché, rychlé a online je teď objednávání pro nastávající maminky v Jihlavě. Porodnice v jihlavské nemocnici zavedla snadné zamlouvání termínu na cvičení a jednorázové kurzy. Nově nemusejí provádět telefonickou rezervaci, tu udělají snadno online.
Mgr. Monika Zachrlová
31.8.2022Volby v nemocnici
Vážení pacienti, níže najdete informace o podzimních volbách a možnostech, jak volit během pobytu v naší nemocnici. Volby do zastupitelstev obcí a Senátu se konají 23. a 24.září 2022.
Mgr. Monika Zachrlová
24.8.2022Pacienti mohou v posteli vyjet do Benátek
Být na koncertě Mira Žbirky, vyjet si na výlet do Berlína, nebo se projít po Karlově mostě. To je nově možné v jihlavské nemocnici na některých odděleních. Pacienti, kteří kvůli svému zdravotním stavu nemohou nic z toho zažít na vlastní kůži, se mohou na místa teď přesunout přímo z lůžka a neudělat ani krok. Je to možné díky virtuální realitě, kterou nabízejí dobrovolníci.
Mgr. Monika Zachrlová
23.8.2022Informace pro uživatele eAmbulance
Všichni uživatelé krajského objednávkového systému eAmbulance mohou od dnešního dne využít výrazně jednodušší způsob, jak vytvořit svoji objednávku do ambulancí. Nyní nově funguje možnost jednorázového objednání k lékaři bez nutnosti přihlášení se.
Mgr. Monika Zachrlová
22.8.2022Plavání pro těhotné
Od 12. září opět startuje plavání pro těhotné a to v 19.00 na bazénu ZŠ Demlova. Hodinu vedou zkušené porodní asistentky. S sebou prosíme plavky a koupací čepici. Cena je 150 korun, prosíme o přesnou částku. Plaveme každé liché pondělí. Děkujeme a těšíme se na Vás.
Mgr. Monika Zachrlová
17.8.2022Cvičení pro těhotné
Milé nastávající maminky, po letní pauze opět začíná cvičení pro těhotné. První se koná ve čtvrtek 25. srpna. Od 15:00 pro maminky do 28. týdne těhotenství, od 16:00 pro maminky od 28. týdne těhotenství. Na cvičení je potřeba se objednat přes náš objednávkový systém. Odkaz najdete níže. Těšíme se na Vás!
Mgr. Monika Zachrlová
12.8.2022Změna ordinační doby
Vážení pacienti, upozorňujeme, že od září dochází ke změně ordinační doby indikační poradny prim. MUDr. Jaromíra Meduny a to nově vždy v úterý v čase 6.00 -6.30.
Mgr. Monika Zachrlová
11.8.2022Na novorozenecké JIP mají miminka nové hřejivé ruce
Na dětském oddělení jihlavské nemocnice dostali novorozenci dárek. Díky dětem z Velkého Beranova se pořídily další pelíšky, pomocí kterých se cítí děti klidné a v bezpečí. Pelíšek se skládá z dělohy a několika hřejivých rukou. Ty tvoří vnitřní, vyměnitelnou část pelíšku. Ruce novorozence krásně obejmou, hřejí a vytvářejí tak nezralému novorozenci pocit jistoty a bezpečí.
Mgr. Monika Zachrlová
4.8.2022Protialkoholní záchytná stanice: červenec lámal rekordy
Jediná protialkoholní záchytná stanice na Vysočině praskala první měsíc prázdnin ve švech: „Za posledních deset let jsme měli třetí nejvyšší počet zachycených osob za měsíc,“ vysvětluje její vedoucí Lukáš Černý.
Mgr. Monika Zachrlová
1.8.2022Mimořádné očkování
Tento čtvrtek 4. srpna očkujeme zájemce mimořádně bez registrace čtvrté dávky v čase 14:00-17:00. Očkovací místo zůstává stejné, ambulance chronických ran. Vchod je z ulice Vrchlického, parkoviště lokalita 2, v blízkosti urgentního příjmu (příjem pro záchranářské vozy), pohotovostní trakt. Místo je označené.
Mgr. Monika Zachrlová
25.7.2022Informace pro návštěvy a pacienty
Vážení, s ohledem k epidemiologické situaci Vás vzhledem k doporučení KHS žádáme, abyste v naší nemocnici používali respirátor. Ať už půjdete na návštěvu za Vaším blízkým, nebo jako pacienti do ambulance či lékárny. Děkujeme, že jste ohleduplní k ostatním
Mgr. Monika Zachrlová
15.7.2022Informace pro návštěvy
Vážení, vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci Covid-19 důrazně žádáme návštěvy přicházející do naší nemocnice, aby po dobu trvání návštěvy nosily respirátory FFP2. Znovu zdůrazňujeme, aby v případě zdravotních obtíží na návštěvu nechodily. Moc děkujeme.
Mgr. Monika Zachrlová
14.7.2022Nová ambulance pomáhá pacientům s polykáním
V rámci ORL oddělení jihlavské nemocnice je v provozu certifikovaná ambulance pro vyšetření a léčbu poruch polykání. Určena je zejména pro pacienty po léčbě zánětlivých či nádorových onemocnění v oblasti horních cest dýchacích a polykacích, nebo pro pacienty s poruchami polykání po cévních mozkových příhodách. Ambulance logicky navazuje na přítomnost onkologického a iktového centra jihlavské nemocnice a na dispenzární onkologickou ambulanci při ORL oddělení nemocnice.
Mgr. Monika Zachrlová
30.6.2022Výroční zpráva Nemocnice Jihlava na stránkách
Na webových stránkách nemocnice v sekci "Tiskové centrum" → "Výroční zprávy" je umístěna výroční zpráva za rok 2021. Díky ní se dozvíte vše o činnosti nemocnice, najdete zde finanční výkazy, tabulky, grafy, fotografie a další zajímavosti.
Mgr. Monika Zachrlová
24.6.2022Pro nejmenší pacienty máme dvacet nových monitorů dechu
Dětské oddělení jihlavské nemocnice dostalo nové přístroje pro novorozence. Celkem dvacet monitorů dechu bude sloužit těm nejmenším pacientům. Na oddělení je darovala Nadace Křižovatka.
Mgr. Monika Zachrlová
17.6.2022Pacienti po mozkových příhodách mají v Jihlavě péči na úrovni evropské špičky
Iktové centrum jihlavské nemocnice získalo nejprestižnější evropskou certifikaci. Tu drží jen nevelký počet špičkových nemocnic v celé Evropě. Je udělována na základě velmi pečlivého a přísného posouzení personálního a materiálního vybavení, organizace diagnostické a léčebné péče, i splnění sledovaných ukazatelů, a znamená, že pacienti po cévních mozkových příhodách mají v Jihlavě péči srovnatelnou s vyhlášenými evropskými nemocnicemi. Po ocenění ESO Angels Award získalo letos jihlavské centrum i certifikát ESO Stroke Unit.
Mgr. Monika Zachrlová
14.6.2022Změna v parkování u naší nemocnice
Milí řidiči, po několika letech fungování parkovacího systému jsme přistoupili k drobným změnám. Mění se ceník a nově také můžete v areálu parkovat půl hodinu zdarma. Dříve bylo stání zpoplatněné. Více najdete v přehledu níže.
Mgr. Monika Zachrlová
10.6.2022Pacientům po úrazech a totálních endoprotézách se bude lépe ležet
Pacienti po úrazech a operacích mají lepší zázemí. Polovina ortopedicko-traumatologického oddělení jihlavské nemocnice dostala nové matrace a nakoupila se také nová polohovací lůžka a noční stolky. Vše bylo možné díky sponzorovi.
Mgr. Monika Zachrlová
31.5.2022Novorozenci v Jihlavě mají nové zázemí
Pro nejmenší pacienty jihlavské nemocnice jsou připravené nové inkubátory. Díky přístrojům za téměř milion korun se na jednotce intenzivní péče zlepšilo zázemí a péče o nedonošené a nemocné novorozence.
Mgr. Monika Zachrlová
24.5.2022Den melanomu: kontrola kůže a její ochrana jsou nutné
Po třech letech se konal v ambulancích kožního oddělení jihlavské nemocnice Den melanomu. Pauza byla způsobena covidovými omezeními. Lékařka Zuzana Nevoralová spolu s kolegyněmi vyšetřila více než stovku pacientů. Zachytila několik nádorů a přednádorů a řadě pacientů bylo doporučeno další pravidelné sledování.
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 583 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 24  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies